Początek roku? Odrób lekcje z bezpieczeństwa na drodze

Wrzesień to okres powrotów do szkoły i przedszkoli, bardzo ważny dla naszych pociech, ale również dla nas, jako rodziców. Bądź odpowiedzialny i zadbaj o bezpieczeństwo swoich dzieci. Zapoznaj się z przepisami oraz dowiedz się więcej na temat wyposażenia, które warto mieć w samochodzie.

FOTELIK DLA DZIECKA – AKTUALNE PRZEPISYW 2015 roku weszły w życie zmiany w przepisach dotyczących przewożenia dzieci w fotelikach. Od tego momentu zamiast obowiązującego kryterium wieku wprowadzono kryterium wzrostu. Zobacz, jak – zgodnie z aktualnymi przepisami drogowymi – powinno się przewozić maluchy w foteliku samochodowym dla dzieci. Dowiedz się także, w jakich sytuacjach można wykorzystać tylko pasy bezpieczeństwa.

Czytaj więcej...

APTECZKA SAMOCHODOWA I JEJ WYPOSAŻENIE – JAKIE POWINNO BYĆ?W 2015 roku weszły w życie zmiany w przepisach dotyczących przewożenia dzieci w fotelikach. Od tego momentu zamiast obowiązującego kryterium wieku wprowadzono kryterium wzrostu. Zobacz, jak – zgodnie z aktualnymi przepisami drogowymi – powinno się przewozić maluchy w foteliku samochodowym dla dzieci. Dowiedz się także, w jakich sytuacjach można wykorzystać tylko pasy bezpieczeństwa.

Czytaj więcej...


Czytaj więcej na naszym blogu...

Zapoznaj się z naszą ofertą produktów związanych z bezpieczeństwem:

Do góry