PAKIETY klocki hamulcowe + montaż

  • 1 Podaję samochód
  • 2 Wybieram pakiet
  • 3 Umawiam się na wizytę

Administratorem danych osobowych zawartych w formularzu jest Norauto Sp. z o.o. Dane będą przetwarzane w celu określenia typu Twojego pojazdu i wyświetlenia zgodnych z nim produktów. Pole jest obowiązkowe. Odbiorcami danych są: NORAUTO oraz MOBIVIA (grupa, do której należy NORAUTO), usługodawcy (zewnętrzni i wewnętrzni) upoważnieni przez NORAUTO. Przysługują Ci następujące prawa: prawo dostępu do danych, ich poprawiania, usuwania i przenoszenia oraz prawo do sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych, a także prawo wniesienia skargi do Urzędu Ochrony Danych Osobowych, jeżeli uznasz, że przetwarzanie Twoich danych przez NORATO narusza przepisy prawa. W celu realizacji swoich praw możesz się z nami skontaktować wysyłając zapytanie na adres e-mail: sklep@norauto.pl lub wysyłając korespondencję na adres Norauto Polska Sp. z o.o., ul. Jubilerska 10, 04-190 Warszawa. Aby uzyskać więcej informacji, w tym na temat podstawy prawnej przetwarzania danych lub okresu przechowywania danych należy zapoznać się z informacjami dostępnymi pod adresem https://www.norauto.pl/rodoZestawy
hamulcowe
z montażem

Klocki hamulcowe + montaż*

 
Małe miejskie 19999
Kompaktowe, sedan, minivan 24999
Dostawcze, sportowe, 4x4, SUV 28999

Klocki hamulcowe + tarcze + montaż*

 
Małe miejskie 45999
Kompaktowe, sedan, minivan 64999
Dostawcze, sportowe, 4x4, SUV 84999

Dopłata do tarcz ze zintegrowanym łożyskiem:

29999
* Oferta ważna pod warunkiem zgodności klocków i tarcz ze specyfikacją pojazdu. Warunkiem wykonania usługi jest dobry stan pojazdu.

Zobacz inne usługi układu hamulcowego

Powrót do filtrów

Nasze rady odnośnie hamulców

Zastanawiasz się, kiedy wymienić klocki hamulcowe? Generalnie zaleca się wymianę klocków hamulcowych co około 30 000 km. Norauto, jako specjalista w dziedzinie wyposażenia i obsługi samochodów, oferuje kierowcom kompletną gamę klocków hamulcowych odpowiadających pod względem jakości częściom oryginalnym.
Klocki hamulcowe, elementy kluczowe dla bezpieczeństwa w samochodzie, są częściami zamiennymi, które wymagają regularnej wymiany, co 30 00 - 40 000 km. Ich stan zależy w szczególności od stylu Twojej jazdy i rodzaju pokonywanych tras: jazda miejska, na przykład, przyspiesza zużycie klocków hamulcowych. Praktyczne rozwiązanie: większość pojazdów ostrzega o zużyciu przednich klocków hamulcowych za pomocą lampki kontrolnej na desce rozdzielczej. Obserwuj również poziom płynu hamulcowego: niski poziom może wskazywać na zużycie klocków hamulcowych. Niezależnie od rodzaju pojazdu, Norauto oferuje gamę wysokiej jakości klocków hamulcowych i zajmie się ich montażem dzięki gamie pakietów ryczałtowych, które obejmują dobór i montaż przednich i / lub tylnych klocków hamulcowych. Umów się na wizytę w centrum Norauto na montaż klocków hamulcowych przez naszych fachowców!
179,99
106,99
169,99
91,99
136,99
Do góry