Dostawa

DOSTAWA

Na Norauto.pl masz do wyboru dwie metody dostawy:

 • Odbiór w centrum Norauto
 • Dostawa do domu

Sam zdecyduj, która metoda bardziej Ci odpowiada!

 

dostawa do centrum norauto

Odbiór za 2 godziny*

Darmowa dostawa

19 miast w całej Polsce

Livraison nos Livraison

Dostawa do centrum NORAUTO jest idealna dla wszystkich rodzajów opakowań (małych lub dużych).

Sklepy i serwisy samochodowe Norauto zlokalizowane są w 19 miastach w całej Polsce, otwarte w dogodnych godzinach od poniedziałku do soboty oraz w niedziele handlowe. W naszych oddziałach masz możliwość montażu produktów przez nasze zespoły warsztatowe.

Jeśli Twój produkt jest dostępny w sklepie Norauto, możesz go odebrać za 2 godziny*!

 

W pobliżu nie ma centrum Norauto?
Wybierz dostawę do domu

 

dostawa do domu

Dostawa do domu jest idealna, jeśli nie masz możliwości dotarcia na naszego sklepu i dla przedmiotów o dużych rozmiarach, które są trudne do transportu.

W zależności od zakupionych produktów zaoferujemy Ci kilka rozwiązań dostawy do domu: dostawa kurierem, lub specjalna dostawa boxów dachowych!

W Norauto wybraliśmy najlepszych przewoźników, aby zapewnić szybką i ekonomiczną dostawę!

Przydatne linki:
Sprawdź status przesyłki w DPD
Sprawdź status przesyłki w GLS

 

Zwroty do 30 dni

W Norauto masz możliwość zwrotu towar w ciągu 30 dni od zamówienia. Zwroty przyjmujemy po przedstawieniu dowodu zakupu (z wyjątkiem specjalnych zamówień i produktów zamontowanych w serwisie). Zwroty nie przysługują przedsiębiorcom, którzy nie posiadają statusu konsumenta. Produkt nie może nosić śladów użytkowania i musi zostać zwrócony w oryginalnym opakowaniu.

Norauto oferuje 2 możliwości zwrotu produktu:

 • Do sklepu stacjonarnego Norauto: zwróć produkt z dowodem zakupu u konsultanta ds. sprzedaży w jednym z dowolnych oddziałów NORAUTO w Polsce. W przypadku płatności online zwrot pieniędzy nastąpi od razu po zarejestrowaniu zwrotu. W przypadku płatności za pobraniem zwrot pieniędzy zostanie wysłany na numer konta podany w formularzu zwrotu.
 • Wysyłka bezpośrednio do magazynu : Wyślij produkt wraz z dowodem zakupu i formularzem zwrotu na adres:
  ID Logistic Warehouse
  ul. Wiejska 4 96-320 Mszczonów
  z dopiskiem: "Norauto"
  Towar należy odesłać na swój koszt.

*W przypadku odbioru za 2 godziny w Centrum Norauto i gdy oferowana jest ta metoda dostawy (produkt oznaczony „Do odbioru w 2 godziny”), klient zostanie poinformowany mailowo o możliwości odbioru zamówienia w wybranym przez niego centrum. Centrum Norauto ostrzeże klienta, jeśli produkt nie nadaje się do jego pojazdu i może zastrzec sobie prawo do anulowania zamówienia, jeśli produkt wybrany do ich pojazdu jest technicznie nieodpowiedni i grozi jego uszkodzeniem. Jeśli produkt jest niedostępny w centrum, klient może anulować swoje zamówienie bezpośrednio w danym centrum lub w dziale obsługi klienta. Klient otrzyma wówczas zwrot pieniędzy za zamówienie w ciągu 14 dni od powiadomienia o anulowaniu zamówienia przez NORAUTO.

 
Do góry