Strona główna   BrandPages › Opony Dunlop

Szukaj opon

 

tire_seizeWyszukaj po rozmiarze
car_searchWyszukaj po samochodzie
Wypełnij poniższe pola: [0]

Opony DUNLOP


OPONY GODNE ZAUFANIA

Ponad 100 lat doświadczenia na torach wyścigowych i najnowsze innowacje sprawiają, że Dunlop wyróżnia się w tłumie. Zamiłowanie do jazdy to część DNA firmy, dlatego z tak wielkim zaangażowaniem pracują dla tych, którzy dzielą tą pasję.

Dunlop sport Dunlop Test Dunlop Race
  • Najbardziej sportowe i luksusowe marki producentów samochodów wybrały markę Dunlop, by zwiększyć osiągi swoich potężnych maszyn.
  • Ciągłe innowacje technologiczne zostały nagrodzone w licznych niezależnych testach opon.
  • Dunlop wykorzystuje doświadczenia z ponad wieku sportów motorowych, przenosząc technologie wyścigowe do świata opon o wysokich osiągach.


OPONY O WYSOKICH OSIĄGACH (UHP) MARKI DUNLOP UHP WYZNACZAJĄ STANDARDY.

Podczas projektowania opony klasy UHP, inżynierowie nie uznają kompromisów. Uwzględniają każdy aspekt jazdy: parametry i możliwości samochodu, warunki drogowe i pogodowe, a przede wszystkim wszelkie trudne sytuacje na drodze, takie jak przyspieszanie, hamowanie i skręcanie. Dzięki najwyższej klasy know-how w zakresie wyścigów samochodowych, eksperci opracowują rozwiązania techniczne, które są perfekcyjnie dostrojone do najbardziej wyśrubowanych wymagań. Obejrzyj poniższy film, by dowiedzieć się więcej na temat opon o wysokich osiągach marki Dunlop.


POTĘŻNE AUTA WYMAGAJĄ OPON, KTÓRE UJARZMIĄ ICH MOC.

Dowiedz się, jak nasze doskonale zaprojektowane opony o wysokich osiągach pozwalają lepiej wykorzystać sportowy charakter Twojego auta


PRZEWAGA NA DRODZE DZIĘKI TECHNOLOGII.

Dowiedz się, jak opony o wysokich osiągach poprawiają precyzję sterowania oraz reakcje na ruchy kierownicą.

Do góry