Szukaj opon

 

tire_seizeWyszukaj po rozmiarze
car_searchWyszukaj po samochodzie
Wypełnij poniższe pola: [0]

Opony Goodyear

Decydując się na markę Goodyear, wybierasz bogatą historię innowacyjnych rozwiązań oraz uznaną jakość. Wybierz oponę, która zapewnia komfort jazdy.

Michelin znajduje się w pierwszym szeregu na wszystkich rynkach oponiarskich oraz w dziedzinie usług związanych z podróżowaniem. Poprzez technologiczne przodownictwo, umiejętności opracowywania innowacji, wysokiej jakości produktów i usług oraz mocnych marek, Michelin jest w stanie wdrażać strategię globalnej ekspansji i poprawiać wydajność we wszystkich aspektach biznesu.

• Wybieraj spośród szerokiej palety opon premium, którym zaufali czołowi producenci samochodów na świecie.

GoodyearTires

Goodyear prezentuje Oxygene, koncepcyjną oponę, która wspiera czystszą i wygodniejszą motoryzację miejską.

Goodyear

Testy przeprowadzone przez wiodące europejskie magazyny branży oponiarskiej wykazują, że opony marki Goodyear osiągają wyjątkowo dobre wyniki we wszystkich kategoriach.

Goodyear recommend

To jakość, na której możesz polegać: W ciągu 5 ostatnich lat letnie, zimowe i całoroczne opony marki Goodyear były testowane przez niezależne europejskie magazyny oponiarskie i we wszystkich osiągnęły znakomite rezultaty. To dlatego, że inżynierowie Goodyear testują projekt każdego nowego modelu w oparciu o ponad 50 kryteriów osiągów. Dzięki temu każda opona gwarantuje lepsze wrażenia podczas jazdy.

Opony Goodyear, zaprojektowane dla przyjemności z jazdy.

Do góry