Szukaj opon

 

tire_seizeWyszukaj po rozmiarze
car_searchWyszukaj po samochodzie
Wypełnij poniższe pola: [0]

Opony MICHELIN

Misją Michelin jest polepszanie mobilności poprzez wprowadzanie w życie pięciu podstawowych wartości, jakimi są szacunek dla klientów, szacunek dla ludzi, szacunek dla akcjonariuszy, szacunek dla środowiska i szacunek dla faktów.

Michelin znajduje się w pierwszym szeregu na wszystkich rynkach oponiarskich oraz w dziedzinie usług związanych z podróżowaniem. Poprzez technologiczne przodownictwo, umiejętności opracowywania innowacji, wysokiej jakości produktów i usług oraz mocnych marek, Michelin jest w stanie wdrażać strategię globalnej ekspansji i poprawiać wydajność we wszystkich aspektach biznesu.


OPONY DO CODZIENNEGO UŻYTKU

Opony zapewniające bezpieczeństwo i trwałość, opracowane z myślą o tych, którzy dużo jeżdżą. Gamy opon MICHELIN Primacy 3, MICHELIN Energy Saver+, MICHELIN CrossClimate + i wiele innych to produkty Michelin do codziennej jazdy.


POZNAJ NASZE OPONY O ULTRAWYSOKICH OSIĄGACH

Gama opon Michelin Pilot (Sport, Alpin) do samochodów sportowych i aut o dużej mocy:
• docenione przez organizacje testujące
• wykorzystujące najnowsze technologie opracowane dla sportów motorowych
• stworzone we współpracy z najbardziej wymagającymi producentami samochodów (BMW, Mercedes, Audi, Porsche...)
• zaprojektowane, aby wyróżnić Twój samochód


OPONY MICHELIN NA TOR WYŚCIGOWY

Z oponami MICHELIN Pilot Sport 4 S (opony drogowe dopuszczone do użytku na torze wyścigowym) lub MICHELIN Pilot Sport Cup 2 (opony na tor dopuszczone do użytku drogowego) możesz cieszyć się niezapomnianą jazdą po torze sporadycznie i na co dzień. Z tymi oponami osiągniesz najlepsze czasy na torze bez obawy o bezpieczeństwo, efektywność hamowania i trwałość. Ciesz się pasją w najlepszych możliwych warunkach.


OPONY TERENOWE MICHELIN

Opony terenowe Michelin posiadają głęboki bieżnik, który zapewnia większą trakcję na podłożu nieutwardzonym, takim jak piasek, błoto itp. Gamy opon MICHELIN CrossClimate SUV lub MICHELIN Latitude sprawdzą się znakomicie w każdym terenie.

Do góry