Strona główna   BrandPages › Opony Uniroyal

Szukaj opon 

tire_seizeWyszukaj po rozmiarze
car_searchWyszukaj po samochodzie
Wypełnij poniższe pola: [0]

Opony UNIROYAL

Nasza fascynacja jazdą w mokrych warunkach sięga 1868 roku, gdy działalność rozpoczął wizjonerski właściciel małego sklepiku w Liege. Dzisiaj nasza spółka macierzysta Continental jest trzecią pod względem wartości (3774 mln) marką opon na świecie.

Co przemawia na korzyść opon Uniroyal?

Bezpieczny wybór

Stale umacniamy naszą pozycje ekspertów od deszczu. Interesujemy się różnymi warunkami pogodowymi i ich wpływem na prowadzenie samochodu, staliśmy się specjalistami od opon zapewniających bezpieczeństwo w każdych warunkach – także, gdy drogi są mokre.

Skrojone do Twoich potrzeb

W naszej ofercie każdy kierowca znajdzie ogumienie odpowiednie do jego samochodu. Tak więc, bez względu na to, jakim autem jeździsz, mamy opony dla Ciebie. RainSport3 jest idealną oponą letnią dla samochodów sportowych. Snow Max 2 jest idealną oponą zimową dla mikrobusów, a kierowcy SUV będą zadowoleni z Rallye 4 x 4 street. Dla tych, którzy szukają opony całorocznej, mamy AllSeasonExpert. Ta lista jest o wiele dłuższa. Bez względu na to, z jaką pogodą masz do czynienia, zadbamy, by każda Twoja podróż była bezpieczna i komfortowa.

Najnowocześniejsza technologia

Technologia i innowacja zawsze były motorem napędowym naszej firmy. Od samego początku, od 1868 roku niezmiennie doskonalimy nasze produkty. Syn założyciela naszej firmy, Oscar Englebert Junior, był prawdziwym wizjonerem, a jego zaangażowanie w poszukiwanie nowych innowacyjnych i przełomowych rozwiązań pozostaje częścią DNA Uniroyal. Dzięki stałemu doskonaleniu produktów możemy realizować nie tylko nasze ambicjie, ale przede wszystkim gwarantować kierowcom bezpieczeństwo i komfort jazdy.

Z dumą patrzymy na bogatą historię innowacji Uniroyal, szczególnie że dzięki jednej z nich – technologii Shark Skin (SST) - poprawiło się bezpieczeństwo i komfort jazdy na mokrej jezdni. Zastosowanie metod biometrycznych pozwoliło naszym projektantom wykorzystać naturalną zdolność skóry rekinów do rozpraszania wody i stworzyć oponę odznaczającą się wyjątkowymi właściwościami ułatwiającymi jazdę podczas deszczu. W naszym centrum badawczym technicy i projektanci stale rozwijają nowe projekty. Ich dążenie do doskonalenia jest wyjątkowe, a każdy nowy typ opony to nagroda za ich wysiłki. Jako część Grupy Continental korzystamy z doświadczenia i wiedzy jej specjalistów w Hanowerze oraz ponad 1000 naukowców, projektantów i techników pracujących w całej Europie i USA. Korzystamy także z działu badawczo-rozwojowego Continental zlokalizowanego na przedmieściach Hanoweru, z jego słynnym torem testowym Contidrom.

Korzystny stosunek cena - jakość

Koncentrujemy się na jakości przez cały proces produkcyjny, wykorzystując najlepsze komponenty i zaawansowane technologicznie materiały. W trakcie procesu rozwojowego monitorujemy i dokładnie testujemy każdy aspekt budowy naszych opon. Testujemy nie tylko fizyczne osiągi naszych opon w różnych warunkach, ale także ich wytrzymałość i stan bieżnika na różnych etapach eksploatacji. Wytrzymałość opon stanowi o korzystnym stosunku ceny do jakości. Im dłużej opona zachowuje dobry stan, tym rzadziej trzeba ją wymieniać. I im bardziej równomierny rozkład ciśnienia, tym większa oszczędność paliwa.

Rain Sport 3
Rain Sport 5
Rain Expert 3
MS PLUS 77
Do góry