Nasze zobowiązania

NASZE ZOBOWIĄZANIA

PRIX LES PLUS BAS TOUTE L’ANNÉE sur les pneus Montage 1H

Szeroki wybór produktów Prix les plus bas toute l'année(1)

SZEROKA OFERTA

W Norauto szeroki wybór asortymentu idzie w parze z konkurencyjnymi cenami. Posiadamy ponad 25 tysięcy opon dostępnych od ręki, produkty z zakresu transportu oraz mobilności, a także elektroniki, komfortu i bieżącej eksploatacji.

 
Zwrot lub wymiana

ZWROT LUB WYMIANA PRODUKTU

Wszystkie produkty zakupione w oddziałach Norauto bądź za pośrednictwem sklepu internetowego, podlegają możliwości zwrotu lub wymiany w ciągu 30 dni od daty zakupu.* Przed upływem określonego terminu należy złożyć stosowne oświadczenie i zwrócić produkt do 14 dni.
* Z wyjątkiem: nawigacji samochodowych, łańcuchów śniegowych, produktów zamontowanych w serwisie, realizacji indywidualnych zleceń, towarów z naruszonym opakowaniem lub noszących ślady użytkowania.

check Garantie constructeur préservée(2)

Nasze zobowiązania Nasze zobowiązania

checkDOŻYWOTNIA GWARANCJA NA USŁUGI

W ofercie Norauto znajdziesz szeroki zakres ponad 150 usług. Wszystkie usługi wykonywane są zgodnie z wewnętrznymi procedurami, a nasze warsztaty wyposażone są w profesjonalne narzędzia serwisowe. Dzięki naszym standardom i wyposażeniu gwarantujemy najwyższą jakość w bardzo konkurencyjnej cenie, niezwykle cenimy sobie zadowolenie naszych klientów, dlatego z pełną odpowiedzialnością wszystkie wykonywane przez nas usługi obejmujemy dożywotnią gwarancją.

 
Engagements Engagements

NIE TRACISZ GWARANCJI PRODUCENTA

W Norauto wykonasz przegląd serwisowy nawet 40% taniej* niż w ASO. Ponadto w ramach przeglądu nie stracisz gwarancji producenta.
* Badanie rynku przeprowadzone przez Agencję Badania Rynku GiPA Polska w drugim kwartale 2016 na grupie 100 modeli reprezentatywnych dla polskiego parku samochodowego.

Do góry