15W40 1L LOTOS MINERALNY

LOTOS
Zalety produktu:

SPECYFIKACJE, KLASYFIKACJE: API SL/CF, ACEA A3/B3

Referencja : 874287
16,99
  • W Twoim Norauto

    (wybierz)


    Do odbioru w 2 godziny Możliwa płatność przy odbiorze

  • Dostawa do domu

    od 27 czerwiec

    icon_question

Wysokiej jakości mineralny, wielosezonowy, olej silnikowy. Przeznaczony do silników benzynowych i wysokoprężnych pracujących  bez i z turbodoładowaniem samochodów osobowych i dostawczych w których dopuszczone jest stosowanie olejów o tej klasie  jakościowej.

Lepkość:15W40
Pojemność oleju (L):1 L
Skład oleju:Mineralny
Norma ACEA:A3/B3
Norma API:SJ/CF
Norma VW:505.00
Norma Mercedes-Benz:229.1
Dla samochodów wyposażonych w:NIE

Zapobiec przedostaniu się produktu do kanałów ściekowych, rzek i innych zbiorników wodnych lub przestrzeni podziemnych (tuneli, piwnic itd.).

Środki ostrożności dotyczące bezpiecznego postępowania. Zalecenia, dotyczące bezpiecznego stosowania: Podczas prac z produktem należy przestrzegać ogólnych zasad i przepisów BHP i P. Poż. Prace należy wykonywać w dobrze wentylowanych pomieszczeniach, unikając kontaktu produktu z oczami i skórą. Należy unikać zrzutów do środowiska, nie wprowadzać do kanalizacji .Nie połykać. Zalecenia dotyczące ogólnej higieny pracy: Zapewnić wdrożenie odpowiednich czynności porządkowych. Trzymać produkt z dala od żywności i napojów. Podczas użytkowania produktu nie wolno spożywać pokarmów i napojów ani palić tytoniu. Po zakończeniu pracy z produktem dokładnie umyć ręce. Nie wolno dopuścić do gromadzenia się zanieczyszczonych materiałów w miejscu pracy ani trzymać ich w kieszeniach. Po zakończeniu zmiany roboczej zdjąć zanieczyszczoną odzież.

Do góry