5W40 1L LOTOS SYNTETIC

LOTOS
Zalety produktu:

APROBOWANY PRZEZ: VW 502.00, VW 505.00, BMW LL-01, MB-Approval 229.5

Referencja : 874293
31,99
  • W Twoim Norauto

    (wybierz)


    Do odbioru w 2 godziny Możliwa płatność przy odbiorze

  • Dostawa do domu

    od 27 czerwiec

    icon_question

Wielosezonowy, syntetyczny olej silnikowy. Zapewnia doskonałą ochronę zarówno silników benzynowych i diesla  samochodów osobowych i dostawczych, w których producent dopuszcza stosowanie olejów klasy ACEA A3/B4.

Lepkość:5W40
Pojemność oleju (L):1 L
Skład oleju:Syntetyczny
Norma ACEA:A3/B4
Norma API:SN/CF
Norma Mercedes-Benz:229.5
Norma BMW:Norma LL01
Norma Opel:GM-LL-B025
Dla samochodów wyposażonych w:NIE

Zapobiec przedostaniu się produktu do kanałów ściekowych, rzek i innych zbiorników wodnych lub przestrzeni podziemnych (tuneli, piwnic itd.).

Środki ostrożności dotyczące bezpiecznego postępowania. Zalecenia, dotyczące bezpiecznego stosowania: Podczas prac z produktem należy przestrzegać ogólnych zasad i przepisów BHP i P. Poż. Prace należy wykonywać w dobrze wentylowanych pomieszczeniach, unikając kontaktu produktu z oczami i skórą. Należy unikać zrzutów do środowiska, nie wprowadzać do kanalizacji .Nie połykać. Zalecenia dotyczące ogólnej higieny pracy: Zapewnić wdrożenie odpowiednich czynności porządkowych. Trzymać produkt z dala od żywności i napojów. Podczas użytkowania produktu nie wolno spożywać pokarmów i napojów ani palić tytoniu. Po zakończeniu pracy z produktem dokładnie umyć ręce. Nie wolno dopuścić do gromadzenia się zanieczyszczonych materiałów w miejscu pracy ani trzymać ich w kieszeniach. Po zakończeniu zmiany roboczej zdjąć zanieczyszczoną odzież.

Do góry