Referencja : 83301

Adapter automatyczny do transportu trzeciego roweru dla bagażników Westfalia BC60 i BC80

Adapter automatyczny do transportu trzeciego roweru dla bagażników Westfalia BC60 i BC80
WESTFALIA
Wyprzedaż
Od 01/06/2020 do 30/09/2020
570,95 799,99 zł

O produkcie

Referencja : 83301
Zalety produktu:

- adapter wyposażony w ramię obustronne z zabezpieczeniem na kluczyk
- pozwala na przewożenie rowerów elektrycznych
- ławty montaż

Adapter automatyczny do transportu trzeciego roweru dla bagażników Westfalia BC60 i BC80 jest montowany bez użycia narzędzi. Kompatybilny z funkcjami składania i uchylania bagażników. Maksymalna nośność dostawki wynosi 20 kg. Rozstaw osi: do 1300 mm, co pozwala na przewożenie rowerów elektrycznych. Montaż dostawki jest niewzykle łatwy. Gwarancja wynosi 5 lat.

Składany do łatwego załadunku:Tak
Funkcja przechylania:Tak
Zabezpieczenie antykradzieżowe:Tak
Zabezpieczenie antykradzieżowe:Tak
Ilość transportowanych rowerów:1
Materiał:Stal, Aluminium, Plastik
Punkty mocowania roweru:Rama i koło
Typ ramy na rowery:Okrągły, Owalny
Średnica minimalna ramy:20
Średnica maksymalna ramy:130
Zobacz pełen opis Ukryj pełny opis

Porady

 • Należy, zapoznać się zarówno z zaleceniami producenta bagażników rowerowych jak również z zaleceniami instrukcji technicznej twojego pojazdu.
 • Przed montażem, należy dokładnie przeczytać instrukcję oraz postępować zgodnie z załączonym schematem montażu produktu.
 • W przypadku wyposażenia auta w 7-pinowe bądź 13-pinowe gniazdo, istnieje możliwość zastosowania przejściówki, dostępnej w sprzedaży na naszej stronie, umożliwiającej konwersję gniazda 13-pinowego w 7-pinowe, i odwrotnie.
 • Ograniczenia

  Nie należy przekraczać maksymalnej ładowności bagażnika rowerowego. W każdym przypadku, należy zapoznać się z instrukcją obsługi bagażnika aby sprawdzić kompatybilność bagażnika z hakiem holowniczym twojego pojazdu oraz maksymalne dozwolone obciążenie oznaczone symbolem ''S'’ na haku. Nie nadaje się do haków wykonanych z aluminium.

  Informacje prawne

  Na terenie Hiszpanii, wskazane jest montowanie tablicy ostrzegawczej V20 na bagażniku rowerowym. W przypadku podróży za granicą, należy zapoznać się z obowiązującymi w danym kraju przepisami dotyczącymi świateł sygnalizacyjnych (wiązka 7 lub 13-pinowa). Przed rozpoczęciem podróży, należy sprawdzić stopień widoczności tylnych świateł.
  Do góry