Referencja : 897110

Apteczka samochodowa Godmar

Apteczka samochodowa Godmar
9,99
- +
 • W Twoim Norauto
  (wybierz)


  Do odbioru w 2 godziny Możliwa płatność przy odbiorze

 • Dostawa do domu

  od 22 wrzesień

O produkcie

Referencja : 897110
Zalety produktu:

- ważny element wyposażenia auta
- estetyczne i sztywne opakowanie zabezpieczające zawartość
- zawiera podstawowe elementy zestawu ratunkowego

Apteczka samochodowa Godmar przeznaczona jest do wyposażenia samochodów osobowych i stanowi niezbędny element w przypadku udzielania pierwszej pomocy. Małe opakowanie TYP B-E02 wykonane z polipropylenu jest sztywne i skutecznie chroni zawartość. Niewielkie rozmiary 210 x 140 x 55 mm sprawiają, że apteczka ratunkowa jest bardzo poręczna.

W skład apteczki wchodzą:
- 1szt. opaska dziana 5 x 4 cm
- 1 szt. kompres jałowy 5 x 5 cm
- 1 szt. rękawiczki winylowe
- 1 szt. plaster wodoodporny 72 x 25 cm
- 1 szt. plaster wodoodporny 72 x 19 cm
- instrukcja udzielania pierwszej pomocy.

Zobacz pełen opis Ukryj pełny opis

Porady

 • Apteczkę warto przechowywać w kabinie auta (na przykład pod siedzeniem lub na drzwiach), do zestawu ratunkowego trzymanego w bagażniku dostęp w razie wypadku może być utrudniony.
 • Polskie prawo nakłada obowiązek posiadania apteczki samochodowej na: autobusy, taksówki, samochody ciężarowe przewożące osoby, pojazdy silnikowe przeznaczone do nauki jazdy.
 • Warto pamiętać w czasie podróży za granicę, że posiadanie apteczki zgodnej z normą DIN 13164 jest prawnie wymagane w wielu krajach europejskich m.in. w Austrii, Belgii, Niemczech, Czechach i jest sprawdzane w razie kontroli drogowych przez policję.
 • Mimo, że polskie prawo nie nakłada obowiązku posiadania apteczki, stanowczo ją zaleca i dąży do wprowadzenia jej jako obowiązkowy ekwipunek.
 • Do góry