Atack Plus płyn do felg 750ml

Zalety produktu:

"- neutralne ph – bezpieczny dla felg i układu hamulcowego -de-ironizer - aktywnie czyści felgi zmieniając kolor na czerwono-fioletowy -usuwa pył hamulcowy oraz inne zabrudzenia drogowe -360º działanie - specjalny zawór i rozpylacz gwarantuje działanie w każdej pozycji

Referencja : 66858
26,99
  • W Twoim Norauto

    (wybierz)


    Do odbioru w 2 godziny Możliwa płatność przy odbiorze

  • Dostawa do domu

    od 18 wrzesień

    icon_question

Bezkwasowy – bezpieczny dla wszystkich elementów układu hamulcowego: przewodów, szczęk, tarcz i klocków hamulcowych. Nie wchodzi w reakcję i nie uszkadza felg lakierowanych i nielakierowanych, chromowanych, metalowych i aluminiowych. Nie powoduje odbarwień, smug i zacieków na lakierach samochodowych i plastikowych elementach karoserii. Nie wykazuje negatywnego wpływu na środowisko naturalne. Przeznaczony do czyszczenia wszelkiego rodzaju felg stalowych i aluminiowych. Usuwa nawet najbardziej oporny brud: zapieczony pył hamulcowy, plamy oleju, ślady po gumie oraz wszelkie zanieczyszczenia drogowe. Dzięki unikalnej formulacji przywiera na dłużej do brudu, wskutek czego lepiej go rozpuszcza i bez problemów usuwa nawet najbardziej uporczywe zabrudzenia nie niszcząc przy tym materiału, z którego są wykonane. Nowa, 25% silniejsza formulacja - szczególnie skuteczny przy usuwaniu zapieczonego pyłu z klocków hamulcowych – aktywnie czyści zmieniając kolor na czerwono-fioletowy. Usuwa z felg także: tłuste osady, ślady po gumie oraz wszelkie zanieczyszczenia drogowe.

Typ produktu:Mycie felg
Pielęgnacja zewnętrzna:Mycie felg
Wsparcie i użycie:Koła
Działanie produktu:Czyszczenie
Postać produktu:Płynny
Typ felg:Koła aluminiowe
Pojemność (w ml):750

"1.Równomiernie spryskaj zanieczyszczoną powierzchnię felgi. 2. Odczekaj 2-3 minuty, aż płyn zabarwi się na fioletowo (mocno zabrudzone miejsca przetrzyj szczotką). 3. Spłucz felgi silnym strumieniem wody. 4. W razie potrzeby powtórz czynności."
Do góry