Referencja : 197299

Bagażnik na narty Manebo White Bear na 4 pary nart lub 2 deski snowboardowe

Bagażnik  na  narty  Manebo White Bear na 4 pary nart lub 2 deski snowboardowe
MENABO
149,99
- +
  • W Twoim Norauto
    (wybierz)


    Do odbioru w 2 godziny Możliwa płatność przy odbiorze

O produkcie

Referencja : 197299
Zalety produktu:

- odporność na niską temperaturę i korozję
- solidne wykonanie
- wytrzymały materiał

Bagażnik na narty Manebo White Bear na 4 pary nart lub 2 deski snowboardowe dzięki swojej przemyślanej budowie zmniejsza ryzyko uszkodzenia sprzętu i porysowania karoserii, pozwalając na bezpieczną podróż na stok. Uchwyty na narty i snowboard mają aluminiową konstrukcję odporną na złą pogodę i korozję. Uchwyt na narty jest łatwy w montażu i załadunku (mocowania na bardzo szerokich belkach dachowych do 60 mm ), a przede wszystkim nie zajmują dużo miejsca. Uchwyt przeznaczony jest do 4 par nart biegowych/alpejskich lub 2 desek snowboardowych. Bagażniki narciarskie Menabo pozytywnie przeszły test Crash City i są zgodne ze standardem ISO PASS 11154-4.

Max liczba nart:4
Maks ilość desek snowboard:2
Blokada bagażnika na narty:Nie
Blokada nart:Tak
Dł całkowita bagażnika (mm):540
Dł użytkowa bagażnika (mm):370
Norma i homologacja:ISO PAS11154-4
Zobacz pełen opis Ukryj pełny opis

Porady

Maksymalna liczba nart lub snowboardów jest podana jako wskazówka. Każda marka posiada inną szerokosć nart. Ważne jest, aby porównać efektywne wymiary mocowania z szerokością nart lub desek snowboardowych.

Nie należy przekraczać maksymalnego obciążenia wskazanego w instrukcji montażu. Należy jednak sprawdzić, czy producent pojazdu nie określił niższego obciążenia, w którym to przypadku ma on pierwszeństwo ( maks. obciążenie na dachu = masa belek dachowych + ciężar nart + obciążenie nart i/lub desek snowboardowych ).
Do góry