Referencja : 404109

Bagażnik na narty Norauto Alaska 400 na 4 pary nart lub 2 deski snowboardowe

Bagażnik na narty Norauto Alaska 400 na 4 pary nart lub 2 deski snowboardowe
NORAUTO
299,99
- +
  • W Twoim Norauto

    (wybierz)


    Do odbioru w 2 godziny Możliwa płatność przy odbiorze

  • Dostawa do domu

    od 03 kwiecień

O produkcie

Referencja : 404109
Zalety produktu:

- kompatybilny ze wszystkimi formatami bagażników dachowych
- prosty i szybki system otwierania i montażu
- odporny na niską temperaturę i korozję
- wyposażony w zabezpieczenie antykradzieżowe

Bagażnik dachowy Norauto Alaska 400 jest kompatybilny zarówno ze wszystkimi rodzajami nart i snowboardów jak również z różnymi typami belek dachowych istniejących na rynku (szerokość maksymalnie 60 mm).Ten bagażnik samochodowy dzięki swojej przemyślanej konstrukcji ( mieści 4 pary nart lub 2 deski snowboardowe ), zmniejsza ryzyko uszkodzenia sprzętu i porysowania karoserii, pozwalając na bezpieczną podróż na stok. Bagażnik Alaska 400 ma prosty system otwierania. Do zamocowania nart/desek nie ma konieczności używania dodatkowych narzędzi. Uchwyt narciarski Norauto Alaska wykonany jest z materiałów odpornych na niską temperaturę i korozję, co znacznie zwiększa komfort jego używania. System mocowania nart posiada funkcję antykradzieżową ( 2 klucze w zestawie ), która zabezpiecza przewożone sprzęt podczas transportu. Bagażnik ten jest bardzo praktyczny i prosty w obsłudze. Pozytywnie przeszedł test Crash City i jest zgodny z normą ISO PASS 11154-4.

Max liczba nart:4
Maks ilość desek snowboard:2
Blokada bagażnika na narty:Nie
Blokada nart:Tak
Dł całkowita bagażnika (mm):585
Dł użytkowa bagażnika (mm):440
Norma i homologacja:ISO PAS11154-4
Zobacz pełen opis Ukryj pełny opis

Porady

Maksymalna liczba nart lub snowboardów jest podana jako wskazówka. Każda marka posiada inną szerokosć nart. Ważne jest, aby porównać efektywne wymiary mocowania z szerokością nart lub desek snowboardowych.

Nie należy przekraczać maksymalnego obciążenia wskazanego w instrukcji montażu. Należy jednak sprawdzić, czy producent pojazdu nie określił niższego obciążenia, w którym to przypadku ma on pierwszeństwo ( maks. obciążenie na dachu = masa belek dachowych + ciężar nart + obciążenie nart i/lub desek snowboardowych ).
Do góry