Referencja : 404111

Bagażnik na narty Norauto Alaska 600 na 6 par nart lub 3 deski snowboardowe

Bagażnik   na   narty   Norauto Alaska 600 na 6 par nart lub 3 deski snowboardowe
NORAUTO
399,99
- +
  • W Twoim Norauto
    (wybierz)


    Do odbioru w 2 godziny Możliwa płatność przy odbiorze

O produkcie

Referencja : 404111
Zalety produktu:

- kompatybilny ze wszystkimi formatami bagażników dachowych
- prosty i szybki system otwierania i montażu
- odporny na niską temperaturę i korozję
- wyposażony w zabezpieczenie antykradzieżowe

Bagażnik na narty Norauto Alaska 600 na 6 par nart lub 3 deski snowboardowe jest kompatybilny zarówno ze wszystkimi rodzajami nart i snowboardów jak również z różnymi typami belek dachowych istniejących na rynku (szerokość maksymalnie 60 mm). Uchwyt samochodowy na narty dzięki swojej przemyślanej konstrukcji, zmniejsza ryzyko uszkodzenia sprzętu i porysowania karoserii, pozwalając na bezpieczną podróż na stok.

Bagażnik Alaska 600 ma prosty system otwierania. Do zamocowania nart/desek nie ma konieczności używania dodatkowych narzędzi. Uchwyt narciarski Norauto Alaska wykonany jest z materiałów odpornych na niską temperaturę i korozję, co znacznie zwiększa komfort jego używania. System mocowania nart posiada funkcję antykradzieżową (2 klucze w zestawie), która zabezpiecza przewożony sprzęt podczas transportu. Bagażnik Norauto jest bardzo praktyczny i prosty w obsłudze. Pozytywnie przeszedł test Crash City i jest zgodny z normą ISO PASS 11154-4.

Max liczba nart:6
Maks ilość desek snowboard:4
Blokada bagażnika na narty:Nie
Blokada nart:Tak
Dł całkowita bagażnika (mm):785
Dł użytkowa bagażnika (mm):640
Norma i homologacja:ISO PAS11154-4
Zobacz pełen opis Ukryj pełny opis

Porady

Maksymalna liczba nart lub snowboardów jest podana jako wskazówka. Każda marka posiada inną szerokosć nart. Ważne jest, aby porównać efektywne wymiary mocowania z szerokością nart lub desek snowboardowych.

Nie należy przekraczać maksymalnego obciążenia wskazanego w instrukcji montażu. Należy jednak sprawdzić, czy producent pojazdu nie określił niższego obciążenia, w którym to przypadku ma on pierwszeństwo ( maks. obciążenie na dachu = masa belek dachowych + ciężar nart + obciążenie nart i/lub desek snowboardowych ).
Do góry
function