Referencja : 2170302

Bagażnik na narty Slalom 300 na 3 pary nart lub 1 deskę snowboardową

START
189,99
Zalety produktu:

- możliwość mocowania do belek prostokątnych o szerokości max. 32 mm
- możliwość mocowania do belek z rowkiem teowym o wymiarach min. 20x5 mm
- możliwość montażu na jednym z 4-ech poziomów ponad belką bazową (w zależności od wysokości wiązań przewożonych nart)

O produkcie

Referencja : 2170302

Bagażnik na narty Slalom 300 to aluminiowy, uniwersalny uchwyt do przewozu nart i snowboardów na dachu samochodu. Wyróżnia się wysoką jakością , estetycznym wyglądem i konkurencyjną ceną.

Dzięki swojej przemyślanej budowie zmniejsza ryzyko uszkodzenia sprzętu i porysowania karoserii, gwarantując bezpieczną podróż na stok. Przeznaczony do przewozu : 3 par nart klasycznych/2 par carvingowych i 1 deski snowboardowej ). Montaż uchwytu narciarskiego jest prosty i nieskomplikowany i nie wymaga użycia dodatkowych narzędzi.Zestaw elementów mocujących pozwala na montaż zarówno na stalowych belkach o przekroju prostokątnym jak i na opływowych belkach aluminiowych. Komplet podkładek dystansowych pozwala na usytuowanie uchwytów na jednym z czterech dostępnych poziomów, odpowiednio dobranych aby zapobiec uszkodzeniu dachu samochodu wiązaniami nart. Odpowiednio ukształtowane korpusy z kompozytowego tworzywa, sztywne profile aluminiowe i wysokiej jakości elastyczne dociskowe profile gumowe, zapewniają pewne mocowanie nart i desek o zróżnicowanej grubości oraz łatwą, komfortową obsługę bez konieczności zdejmowania rękawic narciarskich. Zamki z typowymi wkładkami, z kluczykami występującymi w dwustu odmianach, zabezpieczają przed kradzieżą sprzętu zimowego jak i samego bagażnika.

Zastosowanie typowych wymiennych wkładek zamkowych, stosowanych przez większość producentów, umożliwia ich wymianę w celu doprowadzenia do obsługi posiadanego osprzętu wspólnym kluczykiem.
Bagażniki samochodowy Slalom występują w trzech odmianach o zróżnicowanych możliwościach przewozowych:
-możliwość mocowania do belek max. 32 mm, oraz do belek aerodynamicznym z rowkiem teowym o wymiarach min. 20x5 mm
- możliwość montażu w obu przypadkach na jednym z 4-ech poziomów ponad belką bazową ( w zależności od wysokości wiązań przewożonych nart )
- długość całkowita uchwytu 475 mm
- wymiar części roboczej uchwytu 300 mm.

Max liczba nart:3
Maks ilość desek snowboard:1
Blokada bagażnika na narty:Nie
Blokada nart:Tak
Dł całkowita bagażnika (mm):475
Dł użytkowa bagażnika (mm):300
Zobacz pełen opis Ukryj pełny opis

Porady

Maksymalna liczba nart lub snowboardów jest podana jako wskazówka. Każda marka posiada inną szerokosć nart. Ważne jest, aby porównać efektywne wymiary mocowania z szerokością nart lub desek snowboardowych.

Nie należy przekraczać maksymalnego obciążenia wskazanego w instrukcji montażu. Należy jednak sprawdzić, czy producent pojazdu nie określił niższego obciążenia, w którym to przypadku ma on pierwszeństwo ( maks. obciążenie na dachu = masa belek dachowych + ciężar nart + obciążenie nart i/lub desek snowboardowych ).
Do góry