Bagażnik rowerowy na dach ONE

ONE
Zalety produktu:

-Najbardziej ekonomiczny w swojej kategorii.
- Idealny do sporadycznego użytku.

Referencja : 684824
39,95

Nasi klienci kupili również ...

166,95
Dostępny
Do odbioru w 2 godziny
9,99
Dostępny
Do odbioru w 2 godziny
8,99
Dostępny
Do odbioru w 2 godziny

Bagażnik rowerowy 1sza CENA CONFIANCE to rozwiązanie najbardziej ekonomiczne w swej gamie, które zostało wyposażone w uchwyt na ramie stalowej z szynami. Bagażnik nadaje się idealnie do sporadycznego przewozu rowerów  klasycznych .
Bagażnik ten jest zgodny z normą ISO PASS 11154-4.

Składany do łatwego załadunku:Tak
Zabezpieczenie antykradzieżowe:Nie
Zabezpieczenie antykradzieżowe:Nie
Punkty mocowania roweru:Rama i koło
Ilość transportowanych rowerów:1
Materiał:Stal
Typ ramy na rowery:Okrągły
Średnica minimalna ramy:22
Średnica maksymalna ramy:65
Dost. do rowerów elektrycznych:Nie
Rodzaj belek dachowych:Owalne;;Kwadratowe
Ciężar bagażnika (w kg):2.8
Maksymalne obciążenie (kg):15
Norma i homologacja:ISO PAS11154-4

Czy wiesz w jaki sposób sprawdzić czy twoje belki dachowe są kompatybilne z bagażnikiem rowerowym ? Zapoznaj się z instrukcją montażu
- W celu zmniejszenia zużycia paliwa, po każdym zastosowaniu, bagażnik rowerowy oraz belki dachowe powinny być systematycznie demontowane.
- Należy, zapoznać się zarówno z zaleceniami producenta bagażników rowerowych jak również z zaleceniami instrukcji technicznej twojego pojazdu.
- Przed montażem, należy dokładnie przeczytać instrukcję oraz postępować zgodnie z załączonym schematem montażu produktu.
- W trakcie podróży z zamontowanym bagażnikiem na dachu, należy zachować szczególną ostrożność przy niskich przejazdach (typu wjazdy na parkingi w centrach handlowych).


- Niektóre elementy dachu samochodowego (jak np. dach otwierany), nie będą mogły być używane po zamontowaniu bagażnika rowerowego.
- Użytkownik nie ma prawa do modyfikacji produktu.
- Nie należy przekraczać maksymalnej ładowności bagażnika rowerowego. Należy sprawdzić w instrukcji obsługi pojazdu, czy producent nie zaznaczył innej wymaganej ładowności (maks. ładowność dachu = masa belek dachowych + masa bagażnika rowerowego + rowery).
Do góry