Bagażnik rowerowy na dach Thule 591

THULE
Bagażnik rowerowy na dach Thule 591 Video VideoProductFormatpl_PL
Zalety produktu:

- Samoregulujący system mocowania
- Ochronne nakładki gumowe.
- Regulujące pasy do szybkiego zapinania.
- Zabezpieczenie przeciw kradzieży.

Referencja : 200431
339,99
  • W Twoim Norauto

    (wybierz)


    Do odbioru w 2 godziny Możliwa płatność przy odbiorze

Nasi klienci kupili również ...

Dzięki oryginalnej konstrukcji szyny, bagażnik rowerowy THULE gwarantuje bardzo dobrą stabilność roweru. Samoregulujący i ruchomy system mocowania daje możliwość mocowania roweru z prawej jak i lewej strony dachu.
Bagażnik rowerowy jest montowany fabrycznie, więc jego montaż nie wymaga użycia żadnych narzędzi . Jest to jedyny na rynku bagażnik rowerowy, który umożliwia przewożenie rowerów o masie do 20 kg. Ponadto, został wyposażony uchwyty do kół z gumowymi nakładkami, które chronią obręcze kół rowerów górskich oraz zapewniają solidne mocowanie rowerów uniwersalnych. Regulowane pasy z zatrzaskamiumożliwiają łatwe i szybkie zdejmowanie oraz zakładanie rowerów. Przeznaczone do kół z oponami o rozmiarze do 2,5 cala (6,35 cm).

Kompatybilne z One Key System. Dzięki prostej wymianie wkładów, możliwe jest używanie jednego klucza we wszystkich zamkach produktów THULE. Dostosowane do mocowania na różnych rodzajach belek dachowych. Do kompletu mogą być również załączone adaptery T-Track (20 x 20 mm), w przypadku montażu roweru bezpośrednio w rowkach typu T do belek dachowych (Slidebar, Wingbar lub inne belki aluminiowe z rowkami o szerokości 20 mm).

W przypadku szerszych belek dachowych (o szerokości do 75 mm i grubości 35 mm), zaleca się stosowanie adapterów przeznaczonych do belek szerokich (Nr ref. produktu 824714).

Wymiary bagażnika rowerowego: 145 x 32,4 x 8,5 cm.
Bagażnik rowerowy został wykonany zgodnie z normą ISO PASS 11154-4.

Składany do łatwego załadunku:Tak
Zabezpieczenie antykradzieżowe:Tak
Zabezpieczenie antykradzieżowe:Tak
Punkty mocowania roweru:Rama i koło
Ilość transportowanych rowerów:1
Materiał:Aluminium
Typ ramy na rowery:Okrągły;;Owalny
Średnica minimalna ramy:22
Średnica maksymalna ramy:100
Dost. do rowerów elektrycznych:Nie
Rodzaj belek dachowych:Owalne;;Kwadratowe
Ciężar bagażnika (w kg):4
Maksymalne obciążenie (kg):20
Norma i homologacja:ISO PAS11154-4

Czy wiesz w jaki sposób sprawdzić czy twoje belki dachowe są kompatybilne z bagażnikiem rowerowym ? Zapoznaj się z instrukcją montażu
- W celu zmniejszenia zużycia paliwa, po każdym zastosowaniu, bagażnik rowerowy oraz belki dachowe powinny być systematycznie demontowane.
- Należy, zapoznać się zarówno z zaleceniami producenta bagażników rowerowych jak również z zaleceniami instrukcji technicznej twojego pojazdu.
- Przed montażem, należy dokładnie przeczytać instrukcję oraz postępować zgodnie z załączonym schematem montażu produktu.
- W trakcie podróży z zamontowanym bagażnikiem na dachu, należy zachować szczególną ostrożność przy niskich przejazdach (typu wjazdy na parkingi w centrach handlowych).


- Niektóre elementy dachu samochodowego (jak np. dach otwierany), nie będą mogły być używane po zamontowaniu bagażnika rowerowego.
- Użytkownik nie ma prawa do modyfikacji produktu.
- Nie należy przekraczać maksymalnej ładowności bagażnika rowerowego. Należy sprawdzić w instrukcji obsługi pojazdu, czy producent nie zaznaczył innej wymaganej ładowności (maks. ładowność dachu = masa belek dachowych + masa bagażnika rowerowego + rowery).
Do góry