Referencja : 43085

Bagażnik rowerowy na dach Thule 598 czarny

Bagażnik rowerowy na dach Thule 598 czarny Video VideoProductFormatpl_PL
Bagażnik rowerowy na dach Thule 598 czarny
THULE
589,99
- +
 • W Twoim Norauto
  (wybierz)


  Do odbioru w 2 godziny Możliwa płatność przy odbiorze

O produkcie

Referencja : 43085
Zalety produktu:

- bardzo dobra stabilność i niezawodność
- łatwy w użyciu i montażu
- samoregulujący i ruchomy system mocowania
- ochronne nakładki gumowe
- pasy z zapinkami do szybkiego mocowania kół

Bagażnik rowerowy na dach Thule ProRide 598 czarny to nowatorski i funkcjonalny następca uchwytu rowerowego Thule ProRide 591. Zapewnia stabilny i bezpieczny przewóz rowerów o maksymalnej masie 20 kg. Zaprojektowany w każdym detalu charakteryzuje się niezwykle łatwym i prostym montażem. Elegancki i nowoczesny o lekkiej lecz solidnej konstrukcji opartej na szynie aluminiowej, w wygodny i bezpieczny sposób przewiezie Twój rower do celu podróży. Potencjalne zarysowania nie bedą widoczne na uchwycie rowerowym, ponieważ aluminium jest również czarne wewnątrz, dzięki procesowi anodyzowania.

Bagażnik rowerowy na dach Thule ProRide 598 charakteryzuje się podwójnym systemem stabilizacji (koła i ramy), dzięki czemu ma formę platformy z uchwytami, a nie haka, zwiększając tym samym jakość osadzenia jednośladu. Ruchome i samoregulujące ramię umożliwia montaż po dowolnej stronie dachu: lewo i prawostronny oraz automatyczne pozycjonowanie roweru po jego przymocowaniu. Pokrętło ogranicznika momentu dokręcenia steruje siłą uchwytu przenoszoną na ramę, jest wygodnie umieszczone na poziomie dachu i informuje o odpowiednim docisku kliknięciem. Miękkie okładziny, które dostosowują się do rur ramy roweru, rozkładają nacisk, co minimalizuje ryzyko uszkodzenia ramy oraz nieprawidłowego montażu. Dodatkowym zabezpieczeniem jest wydłużona dolna szczęka uchwytu podtrzymująca ramię roweru, skutecznie zabezpieczająca przed upadkiem podczas montażu oraz transportu na dachu samochodu. Ponadto Bagażnik rowerowy został wyposażony w uchwyty kół z szybkorozłącznymi skośnymi taśmami, które chronią obręcze kół rowerów górskich oraz zapewniają solidne mocowanie rowerów uniwersalnych. Pasy z regulacją naciągu ułatwiają mocowanie kół o różnych szerokościach opony do 2,5 cala (6,35 cm).

Bagażnik rowerowy na dach został zmontowany fabrycznie i nie wymaga użycia żadnych narzędzi, ani specjalnych umiejętności. Jest kompatybilny z wkładkami zamków One Key System. Dzięki prostej wymianie wkładów, możliwe jest używanie jednego klucza we wszystkich zamkach produktów Thule. Do kompletu mogą być również załączone adaptery T-Track (20 x 20 mm), w przypadku montażu roweru bezpośrednio w rowkach typu T do belek dachowych (SlideBar, WingBar lub inne belki aluminiowe z rowkami o szerokości 20 mm). Uchwyt rowerowy może być również mocowany do belek owalnych. W przypadku belek o profilu kwadratowym, należy dodatkowo zakupić adapter przeznaczony do belek stalowych 889-5.

Bagażnik rowerowy został wykonany zgodnie z normą ISO PASS 11154-4. i spełnia wymagania testu City Crash.

Wymiary bagażnika rowerowego: 145 x 32,4 x 8,5 cm.
Waga: 4,2 kg.

Składany do łatwego załadunku:Tak
Zabezpieczenie antykradzieżowe:Tak
Zabezpieczenie antykradzieżowe:Tak
Punkty mocowania roweru:Rama i koło
Ilość transportowanych rowerów:1
Materiał:Aluminium
Typ ramy na rowery:Okrągły, Owalny
Średnica minimalna ramy:22
Średnica maksymalna ramy:100
Dost. do rowerów elektrycznych:Nie
Rodzaj belek dachowych:Owalne
Ciężar bagażnika (w kg):4.2
Maksymalne obciążenie (kg):20
Norma i homologacja:ISO PAS11154-4
Zobacz pełen opis Ukryj pełny opis

Porady

Aby dobrze dobrać belki dachowe do bagażnika rowerowego zapoznaj się z instrukcją montażu.
 • W celu zmniejszenia zużycia paliwa, po każdym zastosowaniu, bagażnik rowerowy oraz belki dachowe powinny być systematycznie demontowane.
 • Należy, zapoznać się zarówno z zaleceniami producenta bagażników rowerowych jak również z zaleceniami instrukcji technicznej twojego pojazdu.
 • Przed montażem, należy dokładnie przeczytać instrukcję oraz postępować zgodnie z załączonym schematem montażu produktu.
 • W trakcie podróży z zamontowanym bagażnikiem na dachu, należy zachować szczególną ostrożność przy niskich przejazdach (typu wjazdy na parkingi w centrach handlowych).


 • Ograniczenia

  Niektóre elementy dachu samochodowego (jak np. dach otwierany), nie będą mogły być używane po zamontowaniu bagażnika rowerowego.
  Użytkownik nie ma prawa do modyfikacji produktu.
  Nie należy przekraczać maksymalnej ładowności bagażnika rowerowego. Należy sprawdzić w instrukcji obsługi pojazdu, czy producent nie zaznaczył innej wymaganej ładowności (maks. ładowność dachu = masa belek dachowych + masa bagażnika rowerowego + rowery).
  Do góry