Bagażnik rowerowy na dach Thule 598 Czarny

THULE
Bagażnik rowerowy na dach Thule 598 Czarny Video VideoProductFormatpl_PL
Zalety produktu:

- Bardzo dobra stabilność i niezawodność.
- Łatwy w użyciu i montażu.
- Samoregulujący i ruchomy system mocowania.
- Ochronne nakładki gumowe.
- Pasy z zapinkami do szybkiego mocowania kół

Referencja : 43085
478,99
  • W Twoim Norauto

    (wybierz)


    Do odbioru w 2 godziny Możliwa płatność przy odbiorze

  • Dostawa do domu

    od 27 czerwiec

    icon_question

Nasi klienci kupili również ...

339,99
Dostępny
Do odbioru w 2 godziny
29,99
Dostępny
Do odbioru w 2 godziny
6,99
Dostępny
Do odbioru w 2 godziny

Wyjątkowa konstrukcja bagażnika rowerowego na dach THULE ProRide 598 zapewnia stabilny i bezpieczny przewóz rowerów o masie maksymalnej 20 kg . Zaprojektowany w każdym detalu charakteryzuje się niezwykle łatwym montażem  oraz niezawodnością w każdych warunkach. Samoregulujące i ruchome ramię umożliwia  montaż lewo i prawostronny oraz automatyczne pozycjonowanie roweru po jego przymocowaniu. Stabilne mocowania zapewniają łatwy montaż roweru po jego załadunku na bagażnik rowerowy THULE ProRide .
Pokrętło ogranicznika momentu dokręcenia steruje siłą uchwytu przenoszoną na ramę. Nacisk jest rozkładany przez miękkie okładziny, które dostosowują się do rur ramy roweru, co minimalizuje ryzyko uszkodzenia ramy oraz nieprawidłowego montażu. Wydłużona dolna szczęka uchwytu podtrzymująca ramię roweru, zabezpiecza skutecznie przed upadkiem podczas montażu oraz transportu na dachu samochodu
Bagażnik rowerowy został wyposażony w uchwyty kół z gumowymi  nakładkami, które chronią obręcze kół rowerów górskich oraz zapewniają solidne mocowanie rowerów uniwersalnych. Pasy mocujące z zapinkami umożliwiają łatwe i szybkie zdejmowanie oraz zakładanie rowerów. Pasy z regulacją naciągu ułatwiają mocowanie kół o rożnych szerokościach opony do 2,5 cala (6,35 cm).
Bagażnik rowerowy został zmontowany fabrycznie i nie wymaga użycia narzędzi.

Jest kompatybilny z wkładkami zamków One Key System. Dzięki prostej wymianie wkładów, możliwe jest używanie jednego klucza we wszystkich zamkach produktów THULE. Do kompletu mogą być również załączone adaptery T-Track (20 x 20 mm), w przypadku montażu roweru bezpośrednio w rowkach typu T do belek dachowych (Slidebar, Wingbar lub inne belki aluminiowe z rowkami o szerokości 20 mm).

Bagażnik rowerowy może być również mocowany do belek owalnych. W przypadku belek o profilu kwadratowym, należy dodatkowo zakupić adapter przeznaczony do belek stalowych 889-5.

Wymiary bagażnika rowerowego: 145 x 32,4 x 8,5 cm.
Bagażnik rowerowy został wykonany zgodnie z normą ISO PASS 11154-4.

Składany do łatwego załadunku:Tak
Zabezpieczenie antykradzieżowe:Tak
Zabezpieczenie antykradzieżowe:Tak
Punkty mocowania roweru:Rama i koło
Ilość transportowanych rowerów:1
Materiał:Aluminium
Typ ramy na rowery:Okrągły;;Owalny
Średnica minimalna ramy:22
Średnica maksymalna ramy:100
Dost. do rowerów elektrycznych:Nie
Rodzaj belek dachowych:Owalne
Ciężar bagażnika (w kg):4.2
Maksymalne obciążenie (kg):20
Norma i homologacja:ISO PAS11154-4

Czy wiesz w jaki sposób sprawdzić czy twoje belki dachowe są kompatybilne z bagażnikiem rowerowym ? Zapoznaj się z instrukcją montażu
- W celu zmniejszenia zużycia paliwa, po każdym zastosowaniu, bagażnik rowerowy oraz belki dachowe powinny być systematycznie demontowane.
- Należy, zapoznać się zarówno z zaleceniami producenta bagażników rowerowych jak również z zaleceniami instrukcji technicznej twojego pojazdu.
- Przed montażem, należy dokładnie przeczytać instrukcję oraz postępować zgodnie z załączonym schematem montażu produktu.
- W trakcie podróży z zamontowanym bagażnikiem na dachu, należy zachować szczególną ostrożność przy niskich przejazdach (typu wjazdy na parkingi w centrach handlowych).


- Niektóre elementy dachu samochodowego (jak np. dach otwierany), nie będą mogły być używane po zamontowaniu bagażnika rowerowego.
- Użytkownik nie ma prawa do modyfikacji produktu.
- Nie należy przekraczać maksymalnej ładowności bagażnika rowerowego. Należy sprawdzić w instrukcji obsługi pojazdu, czy producent nie zaznaczył innej wymaganej ładowności (maks. ładowność dachu = masa belek dachowych + masa bagażnika rowerowego + rowery).
Do góry