Referencja : 2177007

Bagażnik rowerowy na dach Thule 599 UpRide

Bagażnik rowerowy na dach Thule 599 UpRide
THULE
744,99

O produkcie

Referencja : 2177007
Zalety produktu:

- hak chwyta przednie koło bez kontaktu z ramą
- pasuje do rowerów z ramą karbonową
- maksymalna masa roweru 20kg
- pasuje do rowerów z kołami o średnicy 20-29 cali

Bagażnik rowerowy na dach Thule 599 UpRide to funkcjonalny i łatwy w użyciu uchwyt rowerowy. Zapewnia stabilny i bezpieczny przewóz rowerów o maksymalnej masie 20 kg. Zaprojektowany w każdym detalu charakteryzuje się niezwykle łatwym i prostym montażem. Elegancki i nowoczesny o lekkiej lecz solidnej konstrukcji opartej na szynie aluminiowej w wygodny i bezpieczny sposób przewiezie Twój rower do celu podróży.

Bagażnik rowerowy na dach Thule 599 UpRide jest idealny do przewozu rowerów z ramami węglowymi , ponieważ żadna jego część nie ma kontaktu z ramą. Hak mocno trzyma przednie koło podczas gdy pasek z systemem zapadkowym zabezpiecza tylne koło na szynie. Odpowiedni dla większości rowerów z kołami 20-29 cali i opon do 3 cali szerokości (do 5 cali po dokupieniu adaptera). Uniwersalna konstrukcja uchwytu pasuje do większości rowerów z nietradycyjnymi ramami, tylnym zawieszeniem i uchwytem na butelki.

Uchwyt rowerowy na dach został zmontowany fabrycznie i nie wymaga użycia żadnych narzędzi, ani specjalnych umiejętności. Jest kompatybilny z wkładkami zamków One Key System. Dzięki prostej wymianie wkładów, możliwe jest używanie jednego klucza we wszystkich zamkach produktów Thule. Pasuje do belek dachowych: Aero, SlideBar, WingBar.

Bagażnik rowerowy został wykonany zgodnie z normą TUV i spełnia wymagania testu City Crash.

Wymiary bagażnika rowerowego: 163x 31,5 x 10,5 cm.
Waga: 7,7 kg.

Składany do łatwego załadunku:Tak
Zabezpieczenie antykradzieżowe:Tak
Zabezpieczenie antykradzieżowe:Tak
Ilość transportowanych rowerów:1
Materiał:Aluminium, Plastik
Średnica minimalna ramy:0
Średnica maksymalna ramy:200
Dost. do rowerów elektrycznych:Tak
Rodzaj belek dachowych:Owalne, Kwadratowe
Ciężar bagażnika (w kg):7.7
Maksymalne obciążenie (kg):20
Zobacz pełen opis Ukryj pełny opis

Porady

Aby dobrze dobrać belki dachowe do bagażnika rowerowego zapoznaj się z instrukcją montażu.
 • W celu zmniejszenia zużycia paliwa, po każdym zastosowaniu, bagażnik rowerowy oraz belki dachowe powinny być systematycznie demontowane.
 • Należy, zapoznać się zarówno z zaleceniami producenta bagażników rowerowych jak również z zaleceniami instrukcji technicznej twojego pojazdu.
 • Przed montażem, należy dokładnie przeczytać instrukcję oraz postępować zgodnie z załączonym schematem montażu produktu.
 • W trakcie podróży z zamontowanym bagażnikiem na dachu, należy zachować szczególną ostrożność przy niskich przejazdach (typu wjazdy na parkingi w centrach handlowych).


 • Ograniczenia

  Niektóre elementy dachu samochodowego (jak np. dach otwierany), nie będą mogły być używane po zamontowaniu bagażnika rowerowego.
  Użytkownik nie ma prawa do modyfikacji produktu.
  Nie należy przekraczać maksymalnej ładowności bagażnika rowerowego. Należy sprawdzić w instrukcji obsługi pojazdu, czy producent nie zaznaczył innej wymaganej ładowności (maks. ładowność dachu = masa belek dachowych + masa bagażnika rowerowego + rowery).
  Do góry