Referencja : 2177007

Bagażnik rowerowy na dach Thule 599 UpRide

THULE
709,99
Zalety produktu:

"

- Hak chwyta przednie koło bez kontaktu z ramą.

- Pasuje do rowerów z rama karbonową. 

Maksymalna masa roweru 20kg. 

Pasuje do rowerów z kołami o średnicy 20-29"".

O produkcie

Referencja : 2177007

"

Bagażnik rowerowy na dach THULE 599 UpRide jest odpowiedni do rowerów z ramami węglowymi. Ponadto nie ma kontaktu z żadnym punktem ramy roweru, ponieważ hak mocno trzyma przednie koło. Ma wszechstronną konstrukcję, w której mieszczą się rowery z nietradycyjnymi ramami, tylnym zawieszeniem. Ma proste urządzenie do zmiany uchwytu z jednej strony samochodu na drugą. Jego pasek na koło zabezpiecza tylne koło na rynnie i jest odpowiedni dla większości rowerów z kołami 20-29 cali i opon do 3 cali szerokości (do 5 cali z Thule UpRide Fatbike Adapter, sprzedawany oddzielnie). Zablokuj rower w stojaku na rowery albo w belkach dachowych (w zestawie zamki).

Obsługuje maksymalną wagę roweru do 20 kg.

Jest łatwy do montażu i nie jest potrzebne żadne niezbędne narzędzie do instalacji.

Składany do łatwego załadunku:Tak
Zabezpieczenie antykradzieżowe:Tak
Zabezpieczenie antykradzieżowe:Tak
Ilość transportowanych rowerów:1
Materiał:Aluminium, Plastik
Średnica minimalna ramy:0
Średnica maksymalna ramy:200
Dost. do rowerów elektrycznych:Tak
Rodzaj belek dachowych:Owalne, Kwadratowe
Ciężar bagażnika (w kg):7.7
Maksymalne obciążenie (kg):20
Zobacz pełen opis Ukryj pełny opis

Porady

Czy wiesz w jaki sposób sprawdzić czy twoje belki dachowe są kompatybilne z bagażnikiem rowerowym ? Zapoznaj się z instrukcją montażu
- W celu zmniejszenia zużycia paliwa, po każdym zastosowaniu, bagażnik rowerowy oraz belki dachowe powinny być systematycznie demontowane.
- Należy, zapoznać się zarówno z zaleceniami producenta bagażników rowerowych jak również z zaleceniami instrukcji technicznej twojego pojazdu.
- Przed montażem, należy dokładnie przeczytać instrukcję oraz postępować zgodnie z załączonym schematem montażu produktu.
- W trakcie podróży z zamontowanym bagażnikiem na dachu, należy zachować szczególną ostrożność przy niskich przejazdach (typu wjazdy na parkingi w centrach handlowych).


Ograniczenia

- Niektóre elementy dachu samochodowego (jak np. dach otwierany), nie będą mogły być używane po zamontowaniu bagażnika rowerowego.
- Użytkownik nie ma prawa do modyfikacji produktu.
- Nie należy przekraczać maksymalnej ładowności bagażnika rowerowego. Należy sprawdzić w instrukcji obsługi pojazdu, czy producent nie zaznaczył innej wymaganej ładowności (maks. ładowność dachu = masa belek dachowych + masa bagażnika rowerowego + rowery).
Do góry