Referencja : 664026

Bagażnik rowerowy na dach Thule Freeride 532 Srebrny

Bagażnik rowerowy na dach Thule Freeride 532 Srebrny Video VideoProductFormatpl_PL
THULE
208,99
- +
  • W Twoim Norauto

    (wybierz)


    Do odbioru w 2 godziny Możliwa płatność przy odbiorze

  • Dostawa do domu

    od 21 styczeń

Zalety produktu:

- Szybki system blokowania.
- Szybkie mocowanie.

O produkcie

Referencja : 664026

Funkcjonalny i łatwy w użyciu bagażnik rowerowy dostosowany do wszystkich potrzeb. Szybki mechanizm mocujący z blokadą  dostosowany do większości ram o szerokości do 80 mm. Pasy z mechanizmem szybkiego uwalniania zatrzasków zapewniają doskonałe mocowanie kół (regulowane do kół o rożnych rozmiarach). System daje możliwość całkowitego zablokowania  zarówno przewożonego roweru na bagażniku rowerowym jak i samych belek dachowych (zamki załączone w komplecie). Dopuszczalna masa całkowita roweru: 17 kg

Kompatybilny z One Key System. Dzięki prostej wymianie wkładów, możliwe jest używanie jednego klucza we wszystkich zamkach produktów THULE. Dostosowane do mocowania na różnych rodzajach belek dachowych. Do kompletu mogą być również załączone adaptery T-Track (20 x 20 mm), w przypadku montażu roweru bezpośrednio w rowkach typu T do belek dachowych (Slidebar, Wingbar lub inne belki aluminiowe z rowkami o szerokości 20 mm).

Wymiary bagażnika rowerowego. 1490 x 21 x 8,4 cm.
Bagażnik rowerowy został wykonany zgodnie z normą ISO PASS 11154-4.

Składany do łatwego załadunku:Tak
Zabezpieczenie antykradzieżowe:Tak
Zabezpieczenie antykradzieżowe:Tak
Punkty mocowania roweru:Rama i koło
Ilość transportowanych rowerów:1
Materiał:Inny
Typ ramy na rowery:Okrągły, Owalny
Średnica minimalna ramy:22
Średnica maksymalna ramy:80
Dost. do rowerów elektrycznych:Nie
Rodzaj belek dachowych:Owalne, Kwadratowe
Ciężar bagażnika (w kg):3.5
Maksymalne obciążenie (kg):17
Norma i homologacja:ISO PAS11154-4
Zobacz pełen opis Ukryj pełny opis

Porady

Czy wiesz w jaki sposób sprawdzić czy twoje belki dachowe są kompatybilne z bagażnikiem rowerowym ? Zapoznaj się z instrukcją montażu
- W celu zmniejszenia zużycia paliwa, po każdym zastosowaniu, bagażnik rowerowy oraz belki dachowe powinny być systematycznie demontowane.
- Należy, zapoznać się zarówno z zaleceniami producenta bagażników rowerowych jak również z zaleceniami instrukcji technicznej twojego pojazdu.
- Przed montażem, należy dokładnie przeczytać instrukcję oraz postępować zgodnie z załączonym schematem montażu produktu.
- W trakcie podróży z zamontowanym bagażnikiem na dachu, należy zachować szczególną ostrożność przy niskich przejazdach (typu wjazdy na parkingi w centrach handlowych).


Ograniczenia

- Niektóre elementy dachu samochodowego (jak np. dach otwierany), nie będą mogły być używane po zamontowaniu bagażnika rowerowego.
- Użytkownik nie ma prawa do modyfikacji produktu.
- Nie należy przekraczać maksymalnej ładowności bagażnika rowerowego. Należy sprawdzić w instrukcji obsługi pojazdu, czy producent nie zaznaczył innej wymaganej ładowności (maks. ładowność dachu = masa belek dachowych + masa bagażnika rowerowego + rowery).
Do góry