Referencja : 664026

Bagażnik rowerowy na dach Thule Freeride 532 srebrny

Bagażnik rowerowy na dach Thule Freeride 532 srebrny Video VideoProductFormatpl_PL
Bagażnik rowerowy na dach Thule Freeride 532 srebrny
THULE
292,99
- +
 • W Twoim Norauto
  (wybierz)


  Do odbioru w 2 godziny Możliwa płatność przy odbiorze

 • Dostawa do domu

  od 15 lipiec

O produkcie

Referencja : 664026
Zalety produktu:

- szybki system blokowania
- szybkie mocowanie.

Bagażnik rowerowy na dach Thule Freeride 532 srebrny to funkcjonalny i łatwy w użyciu uchwyt rowerowy. Zapewnia stabilny i bezpieczny przewóz rowerów o maksymalnej masie 17 kg . Zaprojektowany w każdym detalu charakteryzuje się niezwykle łatwym i prostym montażem. Elegancki i nowoczesny o solidnej stalowej konstrukcji w wygodny i bezpieczny sposób przewiezie Twój rower do celu podróży.

Charakteryzuje go podwójny system stabilizacji (koła i ramy), dzięki czemu ma formę platformy z uchwytami, a nie haka, zwiększając tym samym jakość osadzenia jednośladu. Istnieje możliwość montażu bagażnika rowerowego po obu stronach dachu: lewej i prawej, oraz złożenia go do poziomu belki bagażnika bazowego. Szybki mechanizm mocujący z blokadą dostosowany do większości ram o średnicy do 80 mm (owalne 65 x 80 mm i okrągłe 22 x70 mm ) i paski zębate z regulacją naciągu ułatwiają mocowanie kół o różnych szerokościach opony. System daje możliwość całkowitego zablokowania zarówno przewożonego roweru na bagażniku rowerowym jak i samych belek dachowych (zamki załączone w komplecie).

Bagażnik rowerowy na dach został zmontowany fabrycznie i nie wymaga użycia żadnych narzędzi, ani specjalnych umiejętności. Kompatybilny z wkładami zamków One Key System. Dzięki prostej wymianie wkładów, możliwe jest używanie jednego klucza we wszystkich zamkach produktów Thule. Dostosowane do mocowania na różnych rodzajach belek dachowych . Do kompletu mogą być również załączone adaptery T-Track (20 x 20 mm), w przypadku montażu roweru bezpośrednio w rowkach typu T do belek dachowych (Aero, SlideBar, WingBar lub inne belki aluminiowe z rowkami o szerokości 20 mm).

Bagażnik rowerowy został wykonany zgodnie z normą TUV i spełnia wymagania testu City Crash.

Wymiary bagażnika rowerowego: 1490 x 21 x 8,4 cm.
Waga: 3,5 kg.

Składany do łatwego załadunku:Tak
Zabezpieczenie antykradzieżowe:Tak
Zabezpieczenie antykradzieżowe:Tak
Punkty mocowania roweru:Rama i koło
Ilość transportowanych rowerów:1
Materiał:Inny
Typ ramy na rowery:Okrągły, Owalny
Średnica minimalna ramy:22
Średnica maksymalna ramy:80
Dost. do rowerów elektrycznych:Nie
Rodzaj belek dachowych:Owalne, Kwadratowe
Ciężar bagażnika (w kg):3.5
Maksymalne obciążenie (kg):17
Norma i homologacja:ISO PAS11154-4
Zobacz pełen opis Ukryj pełny opis

Porady

Aby dobrze dobrać belki dachowe do bagażnika rowerowego zapoznaj się z instrukcją montażu.
 • W celu zmniejszenia zużycia paliwa, po każdym zastosowaniu, bagażnik rowerowy oraz belki dachowe powinny być systematycznie demontowane.
 • Należy, zapoznać się zarówno z zaleceniami producenta bagażników rowerowych jak również z zaleceniami instrukcji technicznej twojego pojazdu.
 • Przed montażem, należy dokładnie przeczytać instrukcję oraz postępować zgodnie z załączonym schematem montażu produktu.
 • W trakcie podróży z zamontowanym bagażnikiem na dachu, należy zachować szczególną ostrożność przy niskich przejazdach (typu wjazdy na parkingi w centrach handlowych).


 • Ograniczenia

  Niektóre elementy dachu samochodowego (jak np. dach otwierany), nie będą mogły być używane po zamontowaniu bagażnika rowerowego.
  Użytkownik nie ma prawa do modyfikacji produktu.
  Nie należy przekraczać maksymalnej ładowności bagażnika rowerowego. Należy sprawdzić w instrukcji obsługi pojazdu, czy producent nie zaznaczył innej wymaganej ładowności (maks. ładowność dachu = masa belek dachowych + masa bagażnika rowerowego + rowery).
  Do góry