Bagażnik rowerowy na dach Vertik 245

NORAUTO
Zalety produktu:

- Szybkie mocowanie.
- Podwójne zabezpieczenie antykradzieżowe.
-Szybki zacisk mocowania ramy.

Referencja : 778207
166,95
  • W Twoim Norauto

    (wybierz)


    Do odbioru w 2 godziny Możliwa płatność przy odbiorze

Nasi klienci kupili również ...

54,99
Dostępny
Do odbioru w 2 godziny
9,99
Dostępny
Do odbioru w 2 godziny
10,99
Dostępny
Do odbioru w 2 godziny

Bagażnik rowerowy NORAUTO może być montowany do belek dachowych za pomocą szybkiego systemu  mocującego bądź przy użyciu zestawu dopasowującego w specjalnie do tego przeznaczonych rowkach typu T belek aluminiowych (np. bagażnik wingBar marki THULE). Zestaw dopasowujący przeznaczony jest do montażu bezpośrednio w rowkach typu T wyłącznie belek aluminiowych (wyłącznie dla tego typu belek) i jest dostarczany w komplecie z produktem, w przypadku, gdy montaż bagażnika rowerowego z klasycznym systemem mocowania typu ''U'’ nie jest możliwy ze względu na wymiary belek.
Wyposażony jest w podwójne zabezpieczenie antykradzieżowe zamykane na kluczyk (rower i bagażnik rowerowy), obejmy do szybkiego blokowania kół oraz system mocowania uchwytu ramy za pomocą specjalnych krzywek.
Rynna aluminiowa i stalowy uchwyt ramy.
Bieżnik jest zgodny z norma ISO PASS 11154-4.

Składany do łatwego załadunku:Tak
Zabezpieczenie antykradzieżowe:Tak
Zabezpieczenie antykradzieżowe:Tak
Punkty mocowania roweru:Rama i koło
Ilość transportowanych rowerów:1
Materiał:Aluminium;;Stal
Typ ramy na rowery:Okrągły;;Owalny
Średnica minimalna ramy:25
Średnica maksymalna ramy:75
Dost. do rowerów elektrycznych:Nie
Rodzaj belek dachowych:Owalne;;Kwadratowe
Ciężar bagażnika (w kg):3.2
Maksymalne obciążenie (kg):15
Norma i homologacja:ISO PAS11154-4

Czy wiesz w jaki sposób sprawdzić czy twoje belki dachowe są kompatybilne z bagażnikiem rowerowym ? Zapoznaj się z instrukcją montażu
- W celu zmniejszenia zużycia paliwa, po każdym zastosowaniu, bagażnik rowerowy oraz belki dachowe powinny być systematycznie demontowane.
- Należy, zapoznać się zarówno z zaleceniami producenta bagażników rowerowych jak również z zaleceniami instrukcji technicznej twojego pojazdu.
- Przed montażem, należy dokładnie przeczytać instrukcję oraz postępować zgodnie z załączonym schematem montażu produktu.
- W trakcie podróży z zamontowanym bagażnikiem na dachu, należy zachować szczególną ostrożność przy niskich przejazdach (typu wjazdy na parkingi w centrach handlowych).


- Niektóre elementy dachu samochodowego (jak np. dach otwierany), nie będą mogły być używane po zamontowaniu bagażnika rowerowego.
- Użytkownik nie ma prawa do modyfikacji produktu.
- Nie należy przekraczać maksymalnej ładowności bagażnika rowerowego. Należy sprawdzić w instrukcji obsługi pojazdu, czy producent nie zaznaczył innej wymaganej ładowności (maks. ładowność dachu = masa belek dachowych + masa bagażnika rowerowego + rowery).
Do góry