Bagażnik rowerowy na hak Platforma Norauto RapidBike 4r + dodatkowa belka oświetleniowa 6 funkcyjna GRATIS

NORAUTO
Zalety produktu:

- Montowany fabrycznie, uchylny (możliwość dostępu do bagażnika, bez konieczności zdejmowania rowerów), w pełni składane uchwyty.
- Zapobiega obijaniu się rowerów.
- Zabezpieczenie antykradzieżowe.
- Stalowa konstrukcja odporna na promienie UV oraz korozje.
- Łatwy montaż.

Referencja : 651995
999,99
  • W Twoim Norauto

    (wybierz)


    Do odbioru w 2 godziny Możliwa płatność przy odbiorze

  • Dostawa do domu

    od 01 lipiec

    icon_question

Nasi klienci kupili również ...

1.199,99
Dostępny
Do odbioru w 2 godziny
339,99
Dostępny
Do odbioru w 2 godziny
25,99
Dostępny
Do odbioru w 2 godziny
29,99
Dostępny
Do odbioru w 2 godziny

"

UWAGA! Bagażnik ten nie jest kompatybilny z hakiem holowniczym BRINK wyposażonym w zaczep kulowy: RMC (do pojazdów hybrydowych i ekologicznych).

Bagażnik rowerowy podwieszany NORAUTO nadaje się idealnie do przewozu maksymalnie 4 rowerów. Ręczny mechanizm odchylania umożliwia swobodny dostęp do bagażnika większości samochodów. Bagażnik na 4 rowery fabrycznie montowany umożliwia łatwy montaż na haku holowniczym  bez użycia narzędzi.

Składane środkowe ramiona bagażnika ułatwiają przechowywanie, nie zajmując dużo miejsca w bagażniku samochodu.

Każdy rower mocowany jest za pomocą 2 ergonomicznych pasów mocujących z zapadką zapewniających szybkie mocowanie rowerów, niepowodując jednocześnie uszkodzenia ramy rowerów, niezależnie od ich średnicy. Ponadto, bagażnik zabezpiecza skutecznie rowery przed ich ewentualnym obijaniem się podczas transportu. Zaczepy zapewniają optymalne mocowanie oraz bardzo dobrą stabilność rowerów na bagażniku.

Wzmocniona konstrukcja stalowa bagażnika Rapidbike 4 zapewnia doskonałą odporność na korozję  oraz promieniowanie UV. W celu zapewnienia lepszej ochrony przed kradzieżą, bagażnik został wyposażony w zabezpieczenie antykradzieżowe zaczepu kulowego. W celu zabezpieczenia rowerów, zalecane jest zastosowanie blokady w postaci linki antykradzieżowej. W zestawie znajdują się również dodatkowe pasy zapewniające solidne mocowanie oraz zabezpieczenie rowerów na bagażniku rowerowym podczas transportu. Dostępny również w wersji przeznaczonej do przewozu 2 lub 3 rowerów.Bagażnik został wyposażony w płytę z tylnym oświetleniem z 4 funkcjami oraz wtyk z 7-pinami do haka holowniczego oraz dodatkowo Gratis dodajemy ramke z oświetleniem 6 funkcyjnym oraz wtyczką 13pin.Bagażnik spełnia wymagania normy XPR18904-4.

Składany do łatwego załadunku:Nie
Funkcja przechylania:Tak
Zabezpieczenie antykradzieżowe:Tak, w opcji
Zabezpieczenie antykradzieżowe:Tak
Ilość transportowanych rowerów:4
Dost. do rowerów elektrycznych:Nie
Materiał:Stal
Punkty mocowania roweru:Rama i koło
Typ ramy na rowery:Okrągły;;Owalny
Średnica minimalna ramy:20
Średnica maksymalna ramy:100
Tablica ze światł. w zestawie:Tak
Rodzaj świateł:Oświetlenie tablicy;;Kierunkowskazy;;Stop;;Pozycyjne
Wtyczka haka:Wtyczka plastikowa 7 pin
Ciężar bagażnika (w kg):16.7
Maksymalne obciążenie (kg):60
Długość po rozłożeniu (cm):51
Szerokość po rozłożeniu (cm):32
Wysokość po rozłożeniu (cm):100
Norma i homologacja:XPR18904-4
Model:RAPIDBIKE

- Należy, zapoznać się zarówno z zaleceniami producenta bagażników rowerowych jak również z zaleceniami instrukcji technicznej twojego pojazdu.
- Przed montażem, należy dokładnie przeczytać instrukcję oraz postępować zgodnie z załączonym schematem montażu produktu.
- W przypadku wyposażenia auta w 7-pinowe bądź 13-pinowe gniazdo, istnieje możliwość zastosowania przejściówki, dostępnej w sprzedaży na naszej stronie, umożliwiającej konwersję gniazda 13-pinowego w 7-pinowe, i odwrotnie.
- Przypomnienie: Na terenie Hiszpanii, wskazane jest montowanie tablicy ostrzegawczej V20 na bagażniku rowerowym.
- W przypadku podróży za granicą, należy zapoznać się z obowiązującymi w danym kraju przepisami dotyczącymi świateł sygnalizacyjnych (wiązka 7 lub 13-pinowa).
- Przed rozpoczęciem podróży, należy sprawdzić stopień widoczności tylnych świateł.
- Nie należy przekraczać maksymalnej ładowności bagażnika rowerowego.
- W każdym przypadku, należy zapoznać się z instrukcją obsługi bagażnika aby sprawdzić kompatybilność bagażnika z hakiem waszego pojazdu oraz maksymalne dozwolone obciążenie oznaczone symbolem ''S'’ na haku.
- Uwaga! W przypadku niektórych minivanów wyróżniających się dużą tylną klapą bagażnika, mechanizm odchylania może przeszkodzić w otwieraniu bagażnika.
Do góry