Referencja : 651995

Bagażnik rowerowy na hak Platforma Norauto RapidBike 4R na cztery rowery + dodatkowa 6 funkcyjna belka oświetleniowa

Bagażnik rowerowy na hak Platforma Norauto RapidBike 4R na cztery rowery + dodatkowa 6 funkcyjna belka oświetleniowa
NORAUTO
1.099,99

O produkcie

Referencja : 651995
Zalety produktu:

- montowany fabrycznie
- uchylny (możliwość dostępu do bagażnika, bez konieczności zdejmowania rowerów
- w pełni składane uchwyty, niezwykle kompaktowy rozmiar po złożeniu
- zapobiega obijaniu się rowerów
- zabezpieczenie antykradzieżowe
- stalowa konstrukcja odporna na promienie UV oraz korozje

Bagażnik rowerowy na hak Platforma Norauto RapidBike 4R na cztery rowery + dodatkowa 6 funkcyjna belka oświetleniowa nadaje się idealnie do przewozu rowerów o łącznej masie nieprzekraczającej 60 kg. Średnica ramy powinna znajdować się w przedziale 20 – 100 mm. Ręczny mechanizm odchylania umożliwia swobodny dostęp do bagażnika większości samochodów.

Bagażnik fabrycznie montowany umożliwia łatwy montaż na haku holowniczym bez użycia narzędzi. Składane środkowe ramiona bagażnika ułatwiają przechowywanie, nie zajmując dużo miejsca w bagażniku samochodu.

Każdy rower mocowany jest za pomocą dwóch ergonomicznych pasów mocujących z zapadką zapewniających szybkie mocowanie rowerów, nie powodując jednocześnie uszkodzenia ramy rowerów, niezależnie od ich średnicy. Ponadto, bagażnik zabezpiecza skutecznie rowery przed ich ewentualnym obijaniem się podczas transportu. Zaczepy zapewniają optymalne mocowanie oraz bardzo dobrą stabilność rowerów na bagażniku.

Wzmocniona konstrukcja stalowa bagażnika Rapidbike 4R zapewnia doskonałą odporność na korozję oraz promieniowanie UV.

W celu zapewnienia lepszej ochrony przed kradzieżą, bagażnik został wyposażony w zabezpieczenie antykradzieżowe zaczepu kulowego W celu zabezpieczenia rowerów, zalecane jest zastosowanie blokady w postaci linki antykradzieżowej.

W zestawie znajdują się również dodatkowe pasy zapewniające solidne mocowanie oraz zabezpieczenie rowerów na bagażniku rowerowym podczas transportu.

Bagażnik został wyposażony w płytę z tylnym oświetleniem z 6 funkcjami oraz gniazdo z 13-pinami do haka holowniczego. Dodatkowo w zestawie znajduje się ramka z oświetleniem 6- funkcyjnym oraz wtyczką 13 pin.

Bagażnik spełnia wymagania normy XPR18904-4.
Uwaga! Bagażnik ten nie jest kompatybilny z hakiem holowniczym BRINK wyposażonym w zaczep kulowy: RMC (do pojazdów hybrydowych i ekologicznych).

Składany do łatwego załadunku:Nie
Funkcja przechylania:Tak
Zabezpieczenie antykradzieżowe:Nie
Zabezpieczenie antykradzieżowe:Tak
Ilość transportowanych rowerów:4
Dost. do rowerów elektrycznych:Nie
Materiał:Stal
Punkty mocowania roweru:Rama i koło
Typ ramy na rowery:Okrągły, Owalny
Średnica minimalna ramy:20
Średnica maksymalna ramy:100
Tablica ze światł. w zestawie:Tak
Rodzaj świateł:Oświetlenie tablicy, Kierunkowskazy, Stop, Pozycyjne
Wtyczka haka:Wtyczka plastikowa 7 pin
Ciężar bagażnika (w kg):16.7
Maksymalne obciążenie (kg):60
Długość po rozłożeniu (cm):51
Szerokość po rozłożeniu (cm):32
Wysokość po rozłożeniu (cm):100
Norma i homologacja:XPR18904-4
Model:RAPIDBIKE
Zobacz pełen opis Ukryj pełny opis

Porady

 • Należy, zapoznać się zarówno z zaleceniami producenta bagażników rowerowych jak również z zaleceniami instrukcji technicznej twojego pojazdu.
 • Przed montażem, należy dokładnie przeczytać instrukcję oraz postępować zgodnie z załączonym schematem montażu produktu.
 • Jeśli pojazd jest wyposażony w 13 lub 7 pinów, na naszej stronie internetowej dostępne są dwa adaptery, które przekształcają 13-biegunowe gniazdo zasilania samochodu w 7-biegunowe gniazdo i odwrotnie.
 • Ograniczenia

  Nie należy przekraczać maksymalnej ładowności bagażnika rowerowego. W każdym przypadku, należy zapoznać się z instrukcją obsługi bagażnika aby sprawdzić kompatybilność bagażnika z hakiem holowniczym twojego pojazdu oraz maksymalne dozwolone obciążenie oznaczone symbolem ''S'’ na haku. Nie nadaje się do haków wykonanych z aluminium.

  Informacje prawne

  Na terenie Hiszpanii, wskazane jest montowanie tablicy ostrzegawczej V20 na bagażniku rowerowym. W przypadku podróży za granicą, należy zapoznać się z obowiązującymi w danym kraju przepisami dotyczącymi świateł sygnalizacyjnych (wiązka 7 lub 13-pinowa). Przed rozpoczęciem podróży, należy sprawdzić stopień widoczności tylnych świateł.
  Do góry