Referencja : 63435

Bagażnik rowerowy na hak platforma Norauto RapidBike Flex 3R składana

Bagażnik rowerowy na hak platforma Norauto RapidBike Flex 3R składana
NORAUTO
1.199,99
- +
 • W Twoim Norauto
  (wybierz)


  Do odbioru w 2 godziny Możliwa płatność przy odbiorze

O produkcie

Referencja : 63435
Zalety produktu:

- minimalne wymiary po złożeniu
- przechylna platforma - łatwy dostęp do bagażnika auta
- instalacja bez narzędzi
- blokada antykradzieżowa
- światła tylne 6 funkcji

Bagażnik rowerowy na hak platforma Norauto RapidBike Flex 3R składana to jeden z najbardziej kompaktowych zaczepów rowerowych na rynku, zapewniający minimalne wymiary po złożeniu. Maksymalne obciążenie bagażnika wynosi 45 kg.

Bagażniki na rowery Norauto Rapidbike Flex są przechylne, co gwarantuje dostęp do bagażnika samochodu przez cały czas, nawet przy załadowanych rowerach.

Seria Rapidbike Flex została wyposażona w duże mocowania kół, które mieszczą wszystkie rodzaje opon o szerokości do 3 cali (ok. 8 cm).

Każdy bagażnik jest wyposażony w gumowane pętle mocujące, które zapewniają doskonałe podparcie dla rowerów i maksymalną elastyczność oraz łatwość instalacji.

Pasek mocujący na ramie jest pokryty gumową osłoną, która chroni lakier na rowerze podczas długich podróży. Wspornik ramy można łatwo regulować na wysokość, aby dostosować się do rozmiaru i geometrii roweru.

Brak potrzeby używania narzędzi do zamontowania bagażnika na zaczepie, wbudowane kółko blokujące i dźwignia blokująca sprawiają, że instalacja jest szybka i łatwa.

Koło jest wyposażone w blokadę antykradzieżową do bagażnika rowerowego. Radzimy również wyposażyć rower w blokadę zabezpieczającą na bagażniku rowerowym.

W przeciwieństwie do większości bagażników na rowery, gama Rapidbike Flex jest wyposażona w 6-funkcyjną tylną płytkę świetlną i gniazdo do podłączenia 13-pinowego zaczepu, więc będziesz mieć także lampę przeciwmgielną i światło zapasowe, idealne do bezpiecznej podróży w dowolnym miejscu w Europie.

Bagażniki rowerowe Rapidbike Flex mają podwójny certyfikat: XPR 18904-4 i TUV GS, które zapewniają wysoki poziom jakości i trwałości.

Składany do łatwego załadunku:Tak
Funkcja przechylania:Tak
Zabezpieczenie antykradzieżowe:Nie
Zabezpieczenie antykradzieżowe:Tak
Ilość transportowanych rowerów:3
Dost. do rowerów elektrycznych:Nie
Materiał:Stal, Plastik
Punkty mocowania roweru:Rama i koło
Typ ramy na rowery:Owalny, Okrągły
Średnica minimalna ramy:20
Średnica maksymalna ramy:110
Zabezpiecz. przeciwkradzieżowe:Tak
Tablica ze światł. w zestawie:Tak
Rodzaj świateł:Oświetlenie tablicy, Cofania, Przeciwmgłowe, Kierunkowskazy, Stop, Pozycyjne
Wtyczka haka:Wtyczka plastikowa 13 pin
Ciężar bagażnika (w kg):16.5
Maksymalne obciążenie (kg):45
Długość po rozłożeniu (cm):112.2
Szerokość po rozłożeniu (cm):78
Wysokość po rozłożeniu (cm):70
Norma i homologacja:TUV, XPR18904-4
Model:RAPIDBIKE 3P FLEX
Zobacz pełen opis Ukryj pełny opis

Porady

 • Należy, zapoznać się zarówno z zaleceniami producenta bagażników rowerowych jak również z zaleceniami instrukcji technicznej twojego pojazdu.
 • Przed montażem, należy dokładnie przeczytać instrukcję oraz postępować zgodnie z załączonym schematem montażu produktu.
 • W przypadku wyposażenia auta w 7-pinowe bądź 13-pinowe gniazdo, istnieje możliwość zastosowania przejściówki, dostępnej w sprzedaży na naszej stronie, umożliwiającej konwersję gniazda 13-pinowego w 7-pinowe, i odwrotnie.
 • Ograniczenia

  Nie należy przekraczać maksymalnej ładowności bagażnika rowerowego. W każdym przypadku, należy zapoznać się z instrukcją obsługi bagażnika aby sprawdzić kompatybilność bagażnika z hakiem holowniczym twojego pojazdu oraz maksymalne dozwolone obciążenie oznaczone symbolem ''S'’ na haku. Nie nadaje się do haków wykonanych z aluminium.

  Informacje prawne

  Na terenie Hiszpanii, wskazane jest montowanie tablicy ostrzegawczej V20 na bagażniku rowerowym. W przypadku podróży za granicą, należy zapoznać się z obowiązującymi w danym kraju przepisami dotyczącymi świateł sygnalizacyjnych (wiązka 7 lub 13-pinowa). Przed rozpoczęciem podróży, należy sprawdzić stopień widoczności tylnych świateł.
  Do góry