Referencja : 2167845

Bagażnik rowerowy na hak platforma Norauto RapidBike Premium 2R do przewozu E-rowerów

Bagażnik rowerowy na hak platforma Norauto RapidBike Premium 2R do przewozu E-rowerów
NORAUTO
1.099,99
- +
 • W Twoim Norauto
  (wybierz)


  Do odbioru w 2 godziny Możliwa płatność przy odbiorze

O produkcie

Referencja : 2167845
Zalety produktu:

- przechylna- łatwy dostęp do bagażnika auta
- prosty i szybki system mocowania bez użycia narzędzi
- zamki rowerowe i uchwyty rowerowe
- farby anty-UV i antykorozyjne
- możliwy transport roweru elektrycznego

Bagażnik rowerowy na hak platforma Norauto RapidBike Premium 2R do przewozu E-rowerów przeznaczony jest do przewozu dwóch rowerów o maksymalnej łącznej masie 60 kg i średnicy ramy w przedziale 20-100 mm.

Wygodny system przechylania umożliwia swobodny dostęp do bagażnika. Kąt nachylenia jest optymalny dla bezpiecznego i łatwego przechylania i prostowania.

Bagażnik Norauto jest wstępnie zmontowany i można go założyć lub zdemontować w ciągu kilku sekund za pomocą uchwytu bez użycia narzędzi. Złożony zajmuje niewiele miejsca, posiada również cztery nóżki do łatwego przechowywania.

Rowery utrzymywane są na miejscu za pomocą szybkomocujących zacisków, przesuwnych i regulowanych podpór kół, które umożliwiają dostosowanie uchwytu do wszystkich typów rowerów. Zaciski są gumowane, aby uniknąć zarysowań na rowerach i pozwalają na perfekcyjne zamocowanie, niezależnie od średnicy rur w ramach rowerów. Dzięki Rapidbike nie ma więc ryzyka kolizji rowerów podczas transportu lub instalacji.
Uchwyt rowerowy Norauto 2-rowerowy pozwala również na przewóz 2 dwóch rowerów wspomaganych elektrycznie (maksymalna waga 30 kg na szynę).

System zabezpieczenia przed kradzieżą na haku holowniczym, zapobiega kradzieży bagażnika. na rowery, a także zamki na każdym zacisku zabezpieczającym rowery.
Rapidbike ma wzmocnioną stalową obudowę z powłoką antykorozyjną i powłoką UV, która jest odporna na wstrząsy i złą pogodę.

Ten bagażnik na rowery jest wyposażony w 6-funkcyjną tylną płytę świetlną i gniazdo do podłączenia 13-pinowego zaczepu. Jeśli twój pojazd jest wyposażony w 7 pinów, istnieje adapter, który przekształca 7-pinową wtyczkę elektryczną samochodu w 13-pinową wtyczkę.

Składany do łatwego załadunku:Nie
Funkcja przechylania:Tak
Zabezpieczenie antykradzieżowe:Tak
Zabezpieczenie antykradzieżowe:Tak
Ilość transportowanych rowerów:2
Dost. do rowerów elektrycznych:Tak
Materiał:Stal
Punkty mocowania roweru:Rama i koło
Typ ramy na rowery:Owalny
Średnica minimalna ramy:20
Średnica maksymalna ramy:100
Zabezpiecz. przeciwkradzieżowe:Tak
Tablica ze światł. w zestawie:Tak
Rodzaj świateł:Stop
Wtyczka haka:Wtyczka plastikowa 13 pin
Ciężar bagażnika (w kg):18.5
Maksymalne obciążenie (kg):60
Długość po rozłożeniu (cm):110
Szerokość po rozłożeniu (cm):62
Wysokość po rozłożeniu (cm):83
Norma i homologacja:XPR18904-4
Model:RAPIDBIKE
Zobacz pełen opis Ukryj pełny opis

Porady

 • Należy, zapoznać się zarówno z zaleceniami producenta bagażników rowerowych jak również z zaleceniami instrukcji technicznej twojego pojazdu.
 • Przed montażem, należy dokładnie przeczytać instrukcję oraz postępować zgodnie z załączonym schematem montażu produktu.
 • Jeśli pojazd jest wyposażony w 13 lub 7 pinów, na naszej stronie internetowej dostępne są dwa adaptery, które przekształcają 13-biegunowe gniazdo zasilania samochodu w 7-biegunowe gniazdo i odwrotnie.
 • Ograniczenia

  Nie należy przekraczać maksymalnej ładowności bagażnika rowerowego. W każdym przypadku, należy zapoznać się z instrukcją obsługi bagażnika aby sprawdzić kompatybilność bagażnika z hakiem holowniczym twojego pojazdu oraz maksymalne dozwolone obciążenie oznaczone symbolem ''S'’ na haku. Nie nadaje się do haków wykonanych z aluminium.

  Nasi klienci kupili również ...

  59,99
  Dostępny
  Do odbioru w 2 godziny
  16,99
  Dostępny
  Do odbioru w 2 godziny
  16,99
  Dostępny
  Do odbioru w 2 godziny
  89,99
  Dostępny
  Do odbioru w 2 godziny
  15,99
  Dostępny
  Do odbioru w 2 godziny
  10,99
  Dostępny
  Do odbioru w 2 godziny
  35,99
  Dostępny
  Do odbioru w 2 godziny
  13,99
  Dostępny
  Do odbioru w 2 godziny

  Informacje prawne

  Na terenie Hiszpanii, wskazane jest montowanie tablicy ostrzegawczej V20 na bagażniku rowerowym. W przypadku podróży za granicą, należy zapoznać się z obowiązującymi w danym kraju przepisami dotyczącymi świateł sygnalizacyjnych (wiązka 7 lub 13-pinowa). Przed rozpoczęciem podróży, należy sprawdzić stopień widoczności tylnych świateł.
  Do góry