Bagażnik rowerowy na hak Platforma Thule EasyFold XT 3v 13PIN

NORAUTO
Zalety produktu:

- Kompaktowe wymiary umożliwiające łatwe składanie.
- Nadaje się do przewozu rowerów elektrycznych.
- Nowe uchwyty mocujące.
- Łatwe mocowanie na haku holowniczym.
- Zabezpieczeni antykradzieżowe z zamykaniem na klucz.

Referencja : 2098009
3.399,99

Nasi klienci kupili również ...

1.199,99
Dostępny
Do odbioru w 2 godziny
339,99
Dostępny
Do odbioru w 2 godziny
25,99
Dostępny
Do odbioru w 2 godziny
29,99
Dostępny
Do odbioru w 2 godziny

UWAGA! Bagażnik ten nie jest kompatybilny z hakiem holowniczym BRINK wyposażonym w zaczep kulowy: RMC (przeznaczony do pojazdów hybrydowych i ekologicznych).

Bagażnik na 3 rowery THULE EasyFold XT 933 nadaje się doskonale do codziennego użytku. Wykonany z aluminium oraz innych lekkich i bardzo odpornych materiałów , bagażnik wyróżnia się ponadczasową stylistyką, która nadaje mu bardzo elegancki i lekki wygląd. Ponadto, charakteryzuje się dużą ładownością , umożliwiającą transport rowerów elektrycznych (2 x 30 kg).
Umożliwia bezpieczny przewóz rowerów w dowolne miejsce. Po złożeniu, bagażnik zajmuje dużo mniej miejsca niż walizka, dzięki czemu może być przechowywany bez problemu w bagażniku waszego pojazdu bądź w domu.

Dodatkowym ułatwieniem w przypadku przewożenia masywniejszych rowerów jest zwiększona odległość pomiędzy stanowiskami bagażnika. Wyposażony w pasy mocujące z zaczepem umożliwia stabilne i wygodne mocowanie kół.


Praktyczna funkcja odchylania bagażnika, zapewnia swobodny dostęp do bagażnika auta bez konieczności zdejmowania rowerów. Mechanizm ten obsługiwany stopą, umożliwia podtrzymanie odchylonych rowerów obiema rękami.

Bagażnik EasyFold posiada nowe ruchome uchwyty mocujące do ramy wyposażone w gałkę mocującą, ''AcuTight™'', która wydaje charakterystyczny dźwięk po prawidłowym zamocowaniu rowerów (zalecany do przewozu rowerów z delikatnymi ramami). w łatwy sposób są montowane i zdejmowane po załadowaniu rowerów na bagażniku. Funkcja ta znacznie ułatwia i przyspiesza czynności związane z mocowaniem rowerów . Szczęki mocujące wykonane z miękkiej gumy zabezpieczają ramę roweru przed ewentualnym zarysowaniem. Dzięki temu rowery chronione są skutecznie przed ich ewentualnym

obijaniem się podczas transportu. Łatwy montaż i prosta regulacja bagażnika gwarantuje wstępna stabilizacja uchwytu mocującego na kuli haka holowniczego. Po złożeniu zajmuje mało miejsca a montaż jest bardzo szybki

W celu zapewnienia lepszej ochrony przed kradzieżą, bagażnik został wyposażony w zabezpieczenie antykradzieżowe zaczepu kulowego oraz zamki zabezpieczające na każdym z uchwytów mocujących rowery.

Bagażnik posiada również gniazdo z 13-pinami do haka holowniczego.

Wymiary bagażnika rowerowego: 123 x 63 x 68 cm.
Bagażnik rowerowy został wykonany zgodnie z normą XPR18904-4.

Składany do łatwego załadunku:Nie
Funkcja przechylania:Tak
Zabezpieczenie antykradzieżowe:Tak, w opcji
Zabezpieczenie antykradzieżowe:Tak
Ilość transportowanych rowerów:3
Dost. do rowerów elektrycznych:Tak
Materiał:Aluminium;;Plastik
Punkty mocowania roweru:Rama i koło
Typ ramy na rowery:Owalny;;Okrągły
Średnica minimalna ramy:20
Średnica maksymalna ramy:100
Zabezpiecz. przeciwkradzieżowe:Tak
Tablica ze światł. w zestawie:Tak
Rodzaj świateł:Cofania;;Oświetlenie tablicy;;Przeciwmgłowe;;Kierunkowskazy;;Stop;;Pozycyjne
Wtyczka haka:Wtyczka plastikowa 13 pin
Ciężar bagażnika (w kg):23.1
Maksymalne obciążenie (kg):60
Długość po rozłożeniu (cm):123
Szerokość po rozłożeniu (cm):63
Wysokość po rozłożeniu (cm):68
Norma i homologacja:XPR18904-4
Model:EASYFOLD

- Należy, zapoznać się zarówno z zaleceniami producenta bagażników rowerowych jak również z zaleceniami instrukcji technicznej twojego pojazdu.
- Przed montażem, należy dokładnie przeczytać instrukcję oraz postępować zgodnie z załączonym schematem montażu produktu.
- W przypadku wyposażenia auta w 7-pinowe bądź 13-pinowe gniazdo, istnieje możliwość zastosowania przejściówki, dostępnej w sprzedaży na naszej stronie, umożliwiającej konwersję gniazda 13-pinowego w 7-pinowe, i odwrotnie.
- Przypomnienie: Na terenie Hiszpanii, wskazane jest montowanie tablicy ostrzegawczej V20 na bagażniku rowerowym.
- W przypadku podróży za granicą, należy zapoznać się z obowiązującymi w danym kraju przepisami dotyczącymi świateł sygnalizacyjnych (wiązka 7 lub 13-pinowa).
- Przed rozpoczęciem podróży, należy sprawdzić stopień widoczności tylnych świateł.
- Nie należy przekraczać maksymalnej ładowności bagażnika rowerowego.
- W każdym przypadku, należy zapoznać się z instrukcją obsługi bagażnika aby sprawdzić kompatybilność bagażnika z hakiem holowniczym twojego pojazdu oraz maksymalne dozwolone obciążenie oznaczone symbolem ''S'’ na haku holowniczym.
- Uwaga! W przypadku niektórych minivanów wyróżniających się dużą tylną klapą bagażnika, mechanizm odchylania może przeszkodzić w otwieraniu bagażnika. W celu poprawnego otworzenia bagażnika, odległość między najwyższym punktem zaczepu kulowego a progiem załadunku musi być równa bądź większa niż 120 mm.
- Z kolei, w celu zamocowania roweru na haku, odległość między zaczepem kulowym a zderzakiem powinna wynieść co najmniej 50 mm.
- W celu zamocowania bagażnika rowerowego na hakach wkręcanych, odległość między zaczepem kulowym a łepkami śrub haka holowniczego powinna być równa bądź większa niż 30 mm.
- Bagażnik ten nie nadaje się do montażu na składanych bądź wciąganych zaczepach kulowych oraz na niektórych zaczepach typu RDSO (z demontowanym sworzeniem bez użycia narzędzi) gdzie mechanizm blokowania / odblokowywania znajduje się w części poziomej kuli haka holowniczego.
- Wysokość ''C'' sworzenia kulowego powinna być mniejsza niż 120 mm w celu poprawnego mocowania bagażnika rowerowego.
Do góry