Bagażnik rowerowy na klapę NORAUTO Norbike High 3R

NORAUTO
Nie wybrano samochodu
W celu jak najlepszego doboru części, prosimy o uzupełnienie danych samochodu
Prosimy o wpisanie danych samochodu
Referencja : 285992
359,99

"

Bagażnik rowerowy na klapę NORAUTO Norbike High 3R

Dzięki wysokiej pozycji bagażnika NORAUTO Norbike High 3R , tablica rejestracyjna oraz tylne światła pojazdu są widoczne.Bagażnik nadaje się doskonale do pojazdów z szeroką tylną klapą (kombi i miniwany). Bagażnik rowerowy NORAUTO jest montowany fabrycznie i w pełni składany. Każdy rower wyposażony jest w specjalny zaczep zapewniający lepszą stabilność i zabezpieczenie ramy.

Prosty montaż bez użycia narzędzi. Bagażnik rowerowy Norbike High 3R został wyposażony w szybki i łatwy system regulowania. Optymalne osiągi w zakresie bezpieczeństwa bagażnika rowerowego, gwarantuje system amortyzatorów, które skutecznie tłumią drgania. Dodatkowo, bagażnik wyposażony został w piankowe obicia o wysokiej gęstości, które zapewniają skuteczną ochronę pojazdu przed zarysowaniami karoserii.

Bagażnik rowerowy został pokryty powłoką malarską typu « Powder Coating » chroniącą skutecznie przed działaniem promieni UV oraz korozją. Dostarczone w komplecie rezerwowe pasy gwarantują dodatkowe zabezpieczenie roweru montowanego na bieżniku rowerowym.

Składany do łatwego załadunku:Tak
Zabezpieczenie antykradzieżowe:Nie
Zabezpieczenie antykradzieżowe:Nie
Punkty mocowania roweru:Rama
Ilość transportowanych rowerów:3
Materiał:Stal
Typ ramy na rowery:Okrągły;;Owalny
Średnica minimalna ramy:25
Średnica maksymalna ramy:65
Ciężar bagażnika (w kg):8.3
Maksymalne obciążenie (kg):45
Tablica ze światł. w zestawie:Nie
Dost. do rowerów elektrycznych:Nie
Norma i homologacja:XPR18904-4

"

-Należy, zapoznać się zarówno z zaleceniami producenta bagażników rowerowych jak również z zaleceniami instrukcji technicznej twojego pojazdu.

-Przed montażem, należy dokładnie przeczytać instrukcję oraz postępować zgodnie z załączonym schematem montażu produktu.

-Wszystkie części bagażnika stykające się z autem, skutecznie chronią karoserię przed porysowaniem, pod warunkiem prawidłowego zamocowania bagażnika.

-Stopień widoczności tablicy ostrzegawczej oraz tylnych świateł, zależy od pojazdu na którym montowany jest bagażnik rowerowy. W razie potrzeby, należy zastosować dodatkowy wspornik pod tablicę ostrzegawczą oraz tylne światła, tak aby były dobrze widoczne.

"
"

-Przypomnienie: Na terenie Hiszpanii, wskazane jest montowanie tablicy ostrzegawczej na bagażniku rowerowym.

-Przed rozpoczęciem podróży, należy sprawdzić stan tylnych świateł pojazdu.

-Nie należy przekraczać maksymalnej ładowności bagażnika rowerowego jak również ładowności dozwolonej przez producenta pojazdu.

Do góry