Referencja : 451713

Belki bazowe Thule WingBar 962 135 cm 2 szt. srebrne

Belki bazowe Thule WingBar 962 135 cm 2 szt. srebrne
299,95

O produkcie

Referencja : 451713
Zalety produktu:

- ciche
- oszczędność paliwa
- estetyka
- kompatybilne z najnowszymi modelami boxów dachowych i akcesoriów Thule

Belki bazowe Thule WingBar 962 135 cm 2 szt. srebrne dzięki profilowi w kształcie skrzydła w połączeniu ze strukturalną wkładką gumową są wyjątkowo ciche, nie powodując nieprzyjemnych szumów oraz gwizdów. Belki dachowe Thule WingBars zostały zaprojektowane, aby zwiększyć oszczędność paliwa. Bagażnik bazowy WingBar jest o 90% cichszy niż konwencjonalny model. Zapewniają doskonałe właściwości aerodynamiczne oraz posiadają płynne krzywizny, które nadają elegancki wygląd produktu, a siła oporu zmniejsza się o 55% w porównaniu do innych modeli belek Thule.

Wszystkie główne systemy mocowania bagażników dachowych oraz większość akcesoriów Thule (w tym bagażniki rowerowe, akcesoria do sportów wodnych, bagażniki na narty itp.) pasuje do belek Thule WingBar z dołączonym systemem mocowania. Wyposażone w rowki w kształcie litery T, pomysłową funkcję, która oferuje znaczne korzyści, a akcesoria do załadunku łatwo się przesuwają. Można wykorzystać całą długość belki dachowej, zapewniając dodatkową przestrzeń na zamocowanie kilku akcesoriów.

Belki Thule są sprzedawane osobno i wymagają 4 stóp i/lub 4 wsporników mocujących, aby skompletować zestaw belek dachowych.

Zestaw zawiera:2 Belki dachowe
Profil belek:Profilowane
Materiał:Aluminium
Długość (w cm):135
Szerokość (w cm):8
Grubość (w cm):2.8
Masa całkowita (kg):3
Norma i homologacja:ISO PAS11154-4
Zobacz pełen opis Ukryj pełny opis

Usługi montażu

od
55,99 zł

Porady

 • Zaleca się, aby rozkład ciężaru był równomierny, a środek ciężkości ustawiony możliwie jak najniżej (zachowanie się pojazdu na drodze zmienia się z chwilą jego obciążenia).
 • Jeśli nie używasz belek dachowych, zdejmij je, a zmniejszysz zużycie paliwa.
 • Podczas długich tras należy regularnie kontrolować dokręcenie mocowań.
 • Ograniczenia

  Belek dachowych nie należy używać w pojazdach innych niż te wymienione w instrukcji obsługi.
  Nie przekraczaj zalecanej siły mocowania.
  Ze względów bezpieczeństwa zaleca się sprawdzenie maksymalnego obciążenia obsługiwanego przez belki (wymienione w instrukcji) i maksymalnego obciążenia przyjętego przez dach pojazdu (wskazane w książeczce serwisowej / instrukcji obsługi pojazdu).
  Po uzyskaniu 2 informacji, należy stosować tylko najniższą wartość. Przykład: belki podtrzymują 75 kg a dach pojazdu 65 kg, maksymalne obciążenie wynosi zatem 65 kg.

  Informacje prawne

  Wszystkie belki oferowane przez Norauto spełniają wymogi bezpieczeństwa normy NFR 18 903 1 i ISO 11 154-4.
  Normy te opierają się na bardzo restrykcyjnych testach statycznych i dynamicznych (w tym City Crash Test) i gwarantują użytkowanie belek dachowych z zachowaniem najwyższego poziomu bezpieczeństwa.
  Do góry