Chusteczki do kokpitu matowe 25 sztuk

Zalety produktu:

"- 25 sztuk, rozmiar: 24x22 cm - przywracają oryginalny wygląd plastikowym, winylowym i gumowym elementom wnętrza pojazdu - czyszczą nie pozostawiając tłustego nalotu - przyjazne dla alergików – nie powodują podrażnień

Referencja : 669177
11,99
  • W Twoim Norauto

    (wybierz)


    Do odbioru w 2 godziny Możliwa płatność przy odbiorze

  • Dostawa do domu

    od 18 wrzesień

    icon_question

Delikatnie czyszczą i konserwują deskę rozdzielczą oraz wszystkie plastikowe, winylowe i gumowe elementy we wnętrzu pojazdu pozostawiając matowo-satynową powierzchnię. Usuwają odciski palców, plamy i inne zabrudzenia, ładnie pachną. Naturalny wosk pszczeli ożywia kolor oraz chroni plastiki przed szybkim starzeniem. Antystatyczne – ograniczają gromadzenie się kurzu. Doskonale nadają się do kokpitów gładkich, jak i z fakturą, oraz z elementami z drewna. Zawierają filtr UV - chronią przed płowieniem. Nie pozostawiają mikrowłókien na czyszczonych powierzchniach. Przyjazne dla alergików - nie powodują podrażnień.

Typ produktu:Środek do czyszczenia i pielęg
Typ pdt wewnętrznej konserwacj:Środek do czyszczenia i pielęg

Wstępnie przetrzyj chusteczką całą czyszczoną powierzchnię. Następnie poleruj do uzyskania pożądanego efektu. W przypadku bardzo mocnych zabrudzeń użyj kilku chusteczek by nie rozcierać brudu. Po użyciu na gładkich powierzchniach zalecamy przetarcie ich suchą, miękką szmatką.
Do góry