Czarny fotelik samochodowy NORAUTO grupa 2/3

Wyprzedaż
Czarny fotelik samochodowy NORAUTO grupa 2/3
Zalety produktu:

- Zagłówek regulowany na wysokości z zabezpieczeniami bocznymi.
- Bardzo komfortowa powłoka.
- Wiek dziecka: 2 do 10 lat. Waga dziecka: 15 do 36 kg.

Referencja : 2010523
139,95 239,99 zł
  • W Twoim Norauto

    (wybierz)


    Od 28 czerwiec Możliwa płatność przy odbiorze

  • Dostawa do domu

    od 27 czerwiec

    icon_question

Fotelik samochodowy NORAUTO to komfort i bezpieczeństwo dla Twojego dziecka dzięki oparciu i siedzisku jednoczęściowemu szerokiemu i głębokiemu , dwóm podnoszonym podłokietnikom dla łatwego i dostępu do dziecka i regulowanemu na wysokości podgłówkowi z wbudowanymi zabezpieczeniami chroniącymi przed bocznymi uderzeniami. Ponadto zintegrowana prowadnica pasa pozwala na przełożenie 3-punktowego pasa bezpieczeństwa pojazdu.
> Powłoczka jest wyściełana wyjątkowo wygodną pianką i bardzo grubą na siedzisku , oparciu i podłokietnikach co pozwala podnieść komfort i dobre samopoczucie Twojego dziecka podczas podróży, co sprawia że produkt tej jest produktem NORAUTO z wyższej półki. Siedzisko z możliwością ustawienia w w 2 pozycjach, możliwość precyzyjnego dopasowania do kształtu i nachylenia siedziska pojazdu.
Możliwość ściągnięcia powłoki , co ułatwia czyszczenie i prawnie powłoczki w pralce.


Mając na uwadze, że bezpieczeństwo dzieci w samochodzie stanowi, przed wszelkimi innymi zagadnieniami, naszą największą troskę, wszystkie foteliki i podstawki pod foteliki sprzedawane w NORAUTO spełniają ściśle najnowsze normy bezpieczeństwa stanowiące przedmiot rozporządzeń europejskich (ECE R 44-04). NORAUTO oznaczyło swoją marką foteliki wysokiej jakości jednego z francuskich liderów w opiece nad dziećmi.

Grupa fotelika dziecięcego:2 / 3
Regulowane oparcie:Nieregulowalny
Waga dziecka:15 do 36 kg
Przybliżony wiek dziecka:3-12 lat
Pozycja względem drogi:Z tyłu, twarzą do drogi
Kompatybilny z systemem ISOFIX:Nie
Pasy:Nie
Zagłówek regulowany na wysokoś:Tak

- Postaw na fotelik dla dziecka wyposażony w system mocowania ISOFIX jeśli Twój samochód jest w taki wyposażony. To gwarancja sprawnego i prawidłowego zainstalowanie fotelika. Jeśli pojazd nie jest wyposażony w powyższy system, należy regularnie sprawdzać prawidłowy naciąg pasa bezpieczeństwa utrzymującego fotelik. Aby uzyskać więcej porad na temat fotelików dziecięcych i systemu mocowania ISOFIX, zapraszamy do odwiedzenia naszych stron z poradami.
- Należy obowiązkowo zapoznać się z instrukcją użytkowania foteliku samochodowego i upewnić się, że zarówno fotelik jak i dziecko są prawidłowo zapięci.
- Należy sprawdzać i regulować regularnie pas i szelki, nie mogą zapętlać się i muszą prawidłowo utrzymywać ramiona dziecka.
- Pasy 3 punktowe są zaprojektowane dla osób dorosłych i ich nieprawidłowe użytkowanie może być niebezpieczne. Pas biodrowy musi bezwzględnie przechodzić w jak najniższym punkcie miednicy. Z kolei pas poprzeczny musi znajdować się na ramieniu.
- Rozporządzenie ECE R44/04 jest rozporządzeniem określającym Europejskie Standardy Bezpieczeństwa. Rozporządzenie to jest obowiązkowe i łatwo jest zidentyfikować jego zgodność dzięki pomarańczowej etykiecie, która musi znajdować się na wszystkich produktach. Stanowi ono pozytywne przejście różnego rodzaju testów crash-tests wynikających z rozporządzenia.
- Europejskie rozporządzenie ECE R44/04 obliguje do używania fotelików samochodowych do momentu osiągnięcia przez dziecko wagi 36 kg.
- Ten fotelik samochodowy należy montować na tylnym siedzeniu samochodu. W przypadku, gdy wszystkie miejsca byłyby zajęte przez foteliki samochodowe i podstawki, w tym jedynym wypadku, fotelik można zamocować z przodu. Pozostawić aktywną poduszkę powietrzną, ale należy odsunąć na odpowiednią odległość siedzenie, tak żeby poduszka powietrzna nie zraniła zbyt mocno dziecka.
Do góry