Referencja : 61243

Emaliowany Kubek Highway 66 The Original Aventure

Emaliowany Kubek Highway 66 The Original Aventure
39,99
- +
  • W Twoim Norauto

    (wybierz)


    Do odbioru w 2 godziny Możliwa płatność przy odbiorze

  • Dostawa do domu

    od 09 czerwiec

O produkcie

Referencja : 61243
Zalety produktu:

"- Emaliowany kubek to powrót do dzieciństwa
- Wytrzymałość i trwałość na lata
- Perfekcyjnie sprawdzi się na grillu lub ognisku
- Perfekcyjnie wykonane wzory ucieszą każdego obdarowanego
- Pamiątka dla wielbiciela marki

Stalowy Kubek Nostalgic-Art ma solidną emaliowaną powierzchnię, wytrzymałą na pękanie i oferującą doskonałą podstawę dla naszych wspaniałych projektów. Powłoka emaliowana zapewnia łatwe czyszczenie i mycie. Ponadto materiał jest ekonomiczny z uwagi na długowieczność. Dzięki lekkiemu materiałowi nasze kubki doskonale nadają się do kuchni oraz do ogrodu lub na piknikowe wyprawy. Mają średnicę 8 cm i pojemność 360 ml naszego ulubionego napoju. Doczepiamy do nich zawieszki z podstawowymi informacjami o produkcie. Te kubki to prawdziwy Nostalgiczny produkt, dzięki nim wracają wspomnienia z dzieciństwa. Na produktach pojawiają się różne motywy tematyczne, każdy z nich ma inne znaczenie lub jest historią znanej światowej marki. Znajdź swój ulubiony motyw w naszych produktach i zgromadź cała kolekcję. Pamiętaj również o swoich znajomych, nasze produkty zawsze mogą być udanym prezentem dla kogoś bliskiego.

Marka pojazdu:Inne
Długość (w cm):8
Szerokość (w cm):8
Zobacz pełen opis Ukryj pełny opis

Porady

W naszym kubku możesz wypić każdą poranną kawę lub herbatę, po tej jakże przyjemnej czynności bez problemu możesz go umyć w zmywarce bez obawy przed uszkodzeniem lub odbarwieniem.

Informacje prawne

Wszystkie nasze produkty są certyfikowane i licencjonowane przez znane na całym świecie marki, w naszej ofercie znajda Państwo logotypy takich firma jak: BMW, Mercedes-Benz, Vespa, Kawasaki, Harley-Devidson, John Deere, VW oraz wiele innych rozpoznawalnych na całym świecie. Oprócz tego w ofercie posiadamy wierne repliki plakatów, puszek, zegarów i termometrów spotykanych w reklamach z lat '50 i '60 ubiegłego wieku.

Do góry