Referencja : 755992

Erc Dodatek do Benzyny Moc 200ml

Erc Dodatek do Benzyny Moc 200ml
Od 01/06/2020 do 30/09/2020
7,95 11,43 zł
- +
  • W Twoim Norauto

    (wybierz)


    Do odbioru w 2 godziny Możliwa płatność przy odbiorze

O produkcie

Referencja : 755992
Zalety produktu:

- zapewnia optymalne osiągi silnika, zmniejsza zużycie paliwa, - zmniejsza opór pierścieni tłokowych, - zapobiega powstawaniu osadów w gaźnikach, wtryskiwaczach, na świecach zapłonowych oraz w komorze spalania, - zmniejsza głośność pracy mechanizmów silnika/poprawia kulturę pracy silnika, - chroni układ wydechowy przed korozją oraz redukuje emisję zanieczyszczeń w spalinach.

ERC Dodatek do Benzyny zwiększający moc silnika z nową formułą redukującą opór pierścieni tłokowych, zapewnia optymalne osiągi, lepsze przyśpieszenie oraz przedłuża żywotność silnika.

Właściwości dodatku:Wypieranie wody, Zmniejszający zużycie paliwa, Do benzyny bezołowiowej
Pojemność (w ml):200
Zobacz pełen opis Ukryj pełny opis

Porady

Preparat może być dodany zarówno przed jak i po tankowaniu. Zawartość wystarcza na 40 do 60 litrów benzyny.

Informacje prawne

Działa toksycznie na organizmy wodne, może powodować długo utrzymujące się zmiany w środowisku wodnym. Działa szkodliwie, może powodować uszkodzenie płuc w przypadku połknięcia. Pary mogą wywoływać uczucie senności i zawrotu głowy. Powtarzające się narażenie może powodować wysuszenie i pękanie skóry. Nie wprowadzać do kanalizacji, a produkt i opakowanie usuwać w sposób bezpieczny. Unikać zrzutów do środowiska. Postępować zgodnie z instrukcją lub kartą charakterystyki. W razie połknięcia nie wywoływać wymiotów, niezwłocznie zasięgnąć porady lekarza i pokazać opakowanie lub etykietę. Stosować wyłącznie w dobrze wentylowanych pomieszczeniach. Unikać zanieczyszczenia skóry. Zawiera: oleje napędowe hydtoodsiarczone (ropa naftowa).
Do góry