Fotelik samochodowy czarny EasoFix NORAUTO grupa 1/2/3

Wyprzedaż
Fotelik samochodowy czarny EasoFix NORAUTO grupa 1/2/3
Zalety produktu:

- System mocowania Isofix.
- Poduszka redukująca siedzisko.
- Regulowany na wysokości podgłówek z zabezpieczeniami bocznymi.
- Komfortowa powłoczka.

Referencja : 2010522
Od 01/08/2019 do 30/09/2019
269,95 369,99 zł
  • W Twoim Norauto

    (wybierz)


    Od 26 sierpień Możliwa płatność przy odbiorze

  • Dostawa do domu

    od 23 sierpień

    icon_question

Fotelik samochodowy NORAUTO EasyFix jest idealnym rozwiązaniem do przewożenia w bezpieczny sposób dziecka i idealnie dostosowuje się do jego wzrostu . W rzeczywistości dzięki poduszce ograniczającej siedzisko , podnoszonym podłokietnikom zapewniającym łatwy dostęp do dziecka, regulowanemu na wysokość podgłówkowi z wbudowanymi zabezpieczeniami chroniącymi przed uderzeniami bocznymi, jednoczęściowej budowie łączącej oparcie z szerokim i głębokim siedziskiem , zapewnia wysoki komfort i ochronę dziecka. Podwójna regulacja szelek gwarantuje lepsze dostosowanie się do morfologii dziecka.
Dodatkowo, fotelik ten wyposażony jest w zabezpieczenia szelek i pętli i w pas wbudowany na poziomie podgłówka.

Powłoczka wypełniona ultra komfortową i grubą pianką na poziomie siedziska, oparcia i podłokietników co zwiększa komfort jazdy dziecka w trakcie podróży, co sprawia że jest to produkt z wyższej półki NORAUTO.
Możliwość ściągnięcia powłoki , co ułatwia czyszczenie i prawnie powłoczki w pralce.

Wyposażony w system mocowania Isofix dla łatwego i pewnego mocowania , co zapewnia stabilność i maksymalną ochronę w przypadku wypadku .


Mając na uwadze, że bezpieczeństwo dzieci w samochodzie stanowi, przed wszelkimi innymi zagadnieniami, naszą największą troskę, wszystkie foteliki i podstawki pod foteliki sprzedawane w NORAUTO spełniają ściśle najnowsze normy bezpieczeństwa stanowiące przedmiot rozporządzeń europejskich (ECE R 44-04).

Grupa fotelika dziecięcego:1 / 2 / 3
Regulowane oparcie:Nieregulowalny
Waga dziecka:9 do 36 kg
Przybliżony wiek dziecka:9 miesięcy-12 lat
Pozycja względem drogi:Z tyłu, twarzą do drogi
Kompatybilny z systemem ISOFIX:Tak
Pasy:Tak, 5 punktów
Zagłówek regulowany na wysokoś:Tak

- Postaw na fotelik dla dziecka wyposażony w system mocowania ISOFIX jeśli Twój samochód jest w taki wyposażony. To gwarancja sprawnego i prawidłowego zainstalowanie fotelika. Jeśli pojazd nie jest wyposażony w powyższy system, należy regularnie sprawdzać prawidłowy naciąg pasa bezpieczeństwa utrzymującego fotelik. Aby uzyskać więcej porad na temat fotelików dziecięcych i systemu mocowania ISOFIX, zapraszamy do odwiedzenia naszych stron z poradami.
- Należy obowiązkowo zapoznać się z instrukcją użytkowania foteliku samochodowego i upewnić się, że zarówno fotelik jak i dziecko są prawidłowo zapięci.
- Należy sprawdzać i regulować regularnie pas i szelki, nie mogą zapętlać się i muszą prawidłowo utrzymywać ramiona dziecka.
- Pasy 3 punktowe są zaprojektowane dla osób dorosłych i ich nieprawidłowe użytkowanie może być niebezpieczne. Pas biodrowy musi bezwzględnie przechodzić w jak najniższym punkcie miednicy. Z kolei pas poprzeczny musi znajdować się na ramieniu.
- Rozporządzenie ECE R44/04 jest rozporządzeniem określającym Europejskie Standardy Bezpieczeństwa. Rozporządzenie to jest obowiązkowe i łatwo jest zidentyfikować jego zgodność dzięki pomarańczowej etykiecie, która musi znajdować się na wszystkich produktach. Stanowi ono pozytywne przejście różnego rodzaju testów crash-tests wynikających z rozporządzenia.
- Europejskie rozporządzenie ECE R44/04 obliguje do używania fotelików samochodowych do momentu osiągnięcia przez dziecko wagi 36 kg.
- Ten fotelik samochodowy należy montować na tylnym siedzeniu samochodu. W przypadku, gdy wszystkie miejsca byłyby zajęte przez foteliki samochodowe i podstawki, w tym jedynym wypadku, fotelik można zamocować z przodu. Pozostawić aktywną poduszkę powietrzną, ale należy odsunąć na odpowiednią odległość siedzenie, tak żeby poduszka powietrzna nie zraniła zbyt mocno dziecka.
Do góry