Fotelik samochodowy HELLO KITTY Racer SP grupa 1/2/3

Wyprzedaż
Fotelik samochodowy HELLO KITTY Racer SP grupa 1/2/3
Zalety produktu:

- Ewolucyjny.
- Zabezpieczenie zapięć i szelek.
- Regulowany zagłówek z wbudowanymi zabezpieczeniami.
- Ściągalna powłoka, którą można prać.

Referencja : 919496
139,95 269,99 zł
  • W Twoim Norauto

    (wybierz)


    Od 25 czerwiec Możliwa płatność przy odbiorze

  • Dostawa do domu

    od 24 czerwiec

    icon_question

Fotelik samochodowy HELLO KITTY Racer SP jest przytulnym i idealnym fotelikiem do przewożenia dziecka. To doskonałe rozwiązanie dla rosnących dzieci w pełni zmienne .
Ponadto, wyposażony jest w zabezpieczenia na sprzączkach i szelkach, , szerokie i głębokie siedzisko o oparcie , wbudowany prowadnik pasa , system podwójnej regulacji szelek na poziomie ramienia, zagłówek regulowany na wysokości z wbudowanymi zabezpieczeniami. Można całkowicie zdjąć powłokę co , ułatwia utrzymanie go w czystości.

Fotelik ten posiada homologację dla grupy 1/2/3 i może być używany dla dzieci od 9 do 36 kg lub około 9 miesięcy do 12 lat.

Mając na uwadze, że bezpieczeństwo dzieci w samochodzie stanowi, przed wszelkimi innymi zagadnieniami, naszą największą troskę, wszystkie foteliki i podstawki pod foteliki sprzedawane w NORAUTO spełniają ściśle najnowsze normy bezpieczeństwa stanowiące przedmiot rozporządzeń europejskich (ECE R 44-04).

Grupa fotelika dziecięcego:1 / 2 / 3
Regulowane oparcie:Nieregulowalny
Waga dziecka:9 do 36 kg
Przybliżony wiek dziecka:9 miesięcy-12 lat
Pozycja względem drogi:Z tyłu, twarzą do drogi
Kompatybilny z systemem ISOFIX:Nie
Pasy:Tak, 5 punktów
Zagłówek regulowany na wysokoś:Tak
Szerokość (w cm):49
Głębokość (cm):45
Wysokość (cm):70

- Postaw na fotelik dla dziecka wyposażony w system mocowania ISOFIX jeśli Twój samochód jest w taki wyposażony. To gwarancja sprawnego i prawidłowego zainstalowanie fotelika. Jeśli pojazd nie jest wyposażony w powyższy system, należy regularnie sprawdzać prawidłowy naciąg pasa bezpieczeństwa utrzymującego fotelik. Aby uzyskać więcej porad na temat fotelików dziecięcych i systemu mocowania ISOFIX, zapraszamy do odwiedzenia naszych stron z poradami.
- Należy obowiązkowo zapoznać się z instrukcją użytkowania foteliku samochodowego i upewnić się, że zarówno fotelik jak i dziecko są prawidłowo zapięci.
- Należy sprawdzać i regulować regularnie pas i szelki, nie mogą zapętlać się i muszą prawidłowo utrzymywać ramiona dziecka.
- Pasy 3 punktowe są zaprojektowane dla osób dorosłych i ich nieprawidłowe użytkowanie może być niebezpieczne. Pas biodrowy musi bezwzględnie przechodzić w jak najniższym punkcie miednicy. Z kolei pas poprzeczny musi znajdować się na ramieniu.
- Rozporządzenie ECE R44/04 jest rozporządzeniem określającym Europejskie Standardy Bezpieczeństwa. Rozporządzenie to jest obowiązkowe i łatwo jest zidentyfikować jego zgodność dzięki pomarańczowej etykiecie, która musi znajdować się na wszystkich produktach. Stanowi ono pozytywne przejście różnego rodzaju testów crash-tests wynikających z rozporządzenia.
- Europejskie rozporządzenie ECE R44/04 obliguje do używania fotelików samochodowych do momentu osiągnięcia przez dziecko wagi 36 kg.
- Produkt posiada oficjalną licencję HELLO KITTY.
- Ten fotelik samochodowy należy montować na tylnym siedzeniu samochodu. W przypadku, gdy wszystkie miejsca byłyby zajęte przez foteliki samochodowe i podstawki, w tym jedynym wypadku, fotelik można zamocować z przodu. Pozostawić aktywną poduszkę powietrzną, ale należy odsunąć na odpowiednią odległość siedzenie, tak żeby poduszka powietrzna nie zraniła zbyt mocno dziecka.
Do góry