Referencja : 67545

Fotelik samochodowy Lionelo Bastiaan 0-36 kg szary

Fotelik samochodowy Lionelo Bastiaan 0-36 kg szary Video VideoProductFormatpl_PL
Fotelik samochodowy Lionelo Bastiaan 0-36 kg szary Video2 VideoProductFormatpl_PL
Fotelik samochodowy Lionelo Bastiaan 0-36 kg szary
469,99
- +
 • W Twoim Norauto
  (wybierz)


  Do odbioru w 2 godziny Możliwa płatność przy odbiorze

 • Dostawa do domu

  od 07 grudzień

O produkcie

Referencja : 67545
Zalety produktu:

- wkładka zapewniająca przepływ powietrza
- ochrona główki
- regulowany ISOFIX
- nowoczesny design
- montaż: przodem lub tyłem do kierunku jazdy (do 13 kg)

Fotelik samochodowy Lionelo Bastiaan 0-36 kg szary udowadnia, że komfort podróży może iść w parze z maksymalnym bezpieczeństwem. Baza fotelika umożliwia obrót o 360 stopni. Idealne dopasowanie zapewnia regulacja oparcia (przy ustawieniu przodem do kierunku jazdy), 7-stopniowa regulacja zagłówka oraz antypoślizgowe nakładki na pas. W zestawie jest również doczepiany daszek, który chroni dziecko przed intensywnym światłem słonecznym. Dri-Seat to specjalna wkładka do fotelików samochodowych, która dzięki specjalnemu materiałowi dba o wygodę małego podróżnika. Perforowana powierzchnia wkładki zapewnia prawidłową cyrkulację powietrza, pozwalając skórze swobodnie oddychać.

System SideProtect zapewnia dodatkową ochronę głowy. Fotelik został wyposażony również w specjalną wkładkę lędźwiową chroniącą kręgosłup maluszka, która dzięki anatomicznemu kształtowi utrzymuje plecy w komfortowej, bezpiecznej pozycji. Regulowany ISOFIX zapewnia trwały i szybki sposób montażu fotelika w aucie. Lionelo Bastiaan charakteryzuje się ponadto nowoczesnym designem.

Grupa fotelika dziecięcego: 0+ / 1 / 2 / 3
Waga dziecka: 0-36 kg
Przybliżony wiek dziecka: 0-12 lata
Szerokość (w cm): 46
Głębokość (cm): 49
Wysokość (cm): 65
Zobacz pełen opis Ukryj pełny opis

Porady

 • Postaw na fotelik dla dziecka wyposażony w system mocowania ISOFIX jeśli Twój samochód jest w taki wyposażony. To gwarancja sprawnego i prawidłowego zainstalowania fotelika. Jeśli pojazd nie jest wyposażony w powyższy system, należy regularnie sprawdzać prawidłowy naciąg pasa bezpieczeństwa utrzymującego fotelik. Aby uzyskać więcej porad na temat fotelików dziecięcych i systemu mocowania ISOFIX, zapraszamy do odwiedzenia naszych stron z poradami.
 • Należy obowiązkowo zapoznać się z instrukcją użytkowania fotelika samochodowego i upewnić się, że zarówno fotelik jak i dziecko są prawidłowo zapięci.
 • Należy sprawdzać i regulować regularnie pas i szelki, nie mogą zapętlać się i muszą prawidłowo utrzymywać ramiona dziecka.
 • Pasy 3 punktowe są zaprojektowane dla osób dorosłych i ich nieprawidłowe użytkowanie może być niebezpieczne. Pas biodrowy musi bezwzględnie przechodzić w jak najniższym punkcie miednicy. Z kolei pas poprzeczny musi znajdować się na ramieniu.
 • Ograniczenia

  Ten fotelik samochodowy należy montować na tylnym siedzeniu samochodu. W przypadku, gdy wszystkie miejsca są zajęte przez foteliki samochodowe i podstawki, w tym jedynym wypadku, fotelik można zamocować z przodu. Pozostawić aktywną poduszkę powietrzną, ale należy odsunąć siedzenie na odpowiednią odległość, tak żeby poduszka powietrzna nie zraniła dziecka.

  Nasi klienci kupili również ...

  22,99
  Dostępny
  Do odbioru w 2 godziny
  22,99
  Dostępny
  Do odbioru w 2 godziny
  11,99
  Dostępny
  Do odbioru w 2 godziny
  22,99
  Dostępny
  Do odbioru w 2 godziny
  62,99
  Dostępny
  Do odbioru w 2 godziny
  39,99
  Dostępny
  Do odbioru w 2 godziny
  29,99
  Dostępny
  Do odbioru w 2 godziny
  29,99
  Dostępny
  Do odbioru w 2 godziny
  49,99
  Dostępny
  Do odbioru w 2 godziny

  Informacje prawne

  Rozporządzenie ECE R44/04 jest rozporządzeniem określającym Europejskie Standardy Bezpieczeństwa. Rozporządzenie to jest obowiązkowe i łatwo jest zidentyfikować jego zgodność dzięki pomarańczowej etykiecie, która musi znajdować się na wszystkich produktach. Stanowi ono pozytywne przejście różnego rodzaju testów crash-tests wynikających z rozporządzenia. Europejskie rozporządzenie ECE R44/04 obliguje do używania fotelików samochodowych do momentu osiągnięcia przez dziecko wagi 36 kg. Wysoką jakość i bezpieczeństwo fotelika potiwerdza także przyznany certyfikat TUV.
  Do góry