Fotelik samochodowy LIONELO Levi plus, czarny 9-36kg

Zalety produktu:

- Wkładka, zapewniająca przepływ powietrza.
- Zdejmowane i łatwe do czyszczenia obicie.
- 4-stopniowa regulacja zagłówka.
- Miękka i wygodna wkładka redukcyjna dla młodszych dzieci.
- Sprzączka renomowanej włoskiej firmy SABELTi.
- Montaż: przodem do kierunku jazdy.

Referencja : 67541
156,99
  • W Twoim Norauto

    (wybierz)


    Do odbioru w 2 godziny Możliwa płatność przy odbiorze

"Nowy, ulepszony model fotelika Levi Plus sprawi, że samochodowe wyprawy z dzieckiem będą jeszcze bardziej komfortowe i bezpieczne. Dzięki możliwości korzystania z samej podstawki fotelik nadaje się zarówno dla maluszków, jak i dla starszych dzieci. W związku z ogromną popularnością fotelika został on wyposażony również w znaną z droższych modeli wkładkę Dri-Seat, która dzięki specjalnemu materiałowi dba o wygodę małego podróżnika. Perforowana powierzchnia wkładki zapewnia prawidłową cyrkulację powietrza, pozwalając skórze swobodnie oddychać.

Zdejmowane i łatwe do czyszczenia obicie – możesz wyprać je w pralce w 30 stopniach.
Dzięki 4-stopniowa regulacji zagłówka z łatwością dostosujesz jego wysokość do wzrostu swojego dziecka. Miękka i wygodna wkładka redukcyjna dla młodszych dzieci.
W zestawie znajdują się dwie osłonki na szyby.
7 wariantów kolorystycznych.
Sprzączka renomowanej włoskiej firmy SABELT.

Grupa fotelika dziecięcego:1 / 2 / 3
Waga dziecka:9 do 36 kg
Przybliżony wiek dziecka:9 miesięcy-12 lat
Szerokość (w cm):45
Głębokość (cm):47
Wysokość (cm):70

- Należy obowiązkowo zapoznać się z instrukcją użytkowania foteliku samochodowego i upewnić się, że zarówno fotelik jak i dziecko są prawidłowo zapięci.
- Należy sprawdzać i regulować regularnie pas i szelki, nie mogą zapętlać się i muszą prawidłowo utrzymywać ramiona dziecka.
- Pasy 3 punktowe są zaprojektowane dla osób dorosłych i ich nieprawidłowe użytkowanie może być niebezpieczne. Pas biodrowy musi bezwzględnie przechodzić w jak najniższym punkcie miednicy. Z kolei pas poprzeczny musi znajdować się na ramieniu.
- Rozporządzenie ECE R44/04 jest rozporządzeniem określającym Europejskie Standardy Bezpieczeństwa. Rozporządzenie to jest obowiązkowe i łatwo jest zidentyfikować jego zgodność dzięki pomarańczowej etykiecie, która musi znajdować się na wszystkich produktach. Stanowi ono pozytywne przejście różnego rodzaju testów crash-tests wynikających z rozporządzenia.
- Europejskie rozporządzenie ECE R44/04 obliguje do używania fotelików samochodowych do momentu osiągnięcia przez dziecko wagi 36 kg.
- Ten fotelik samochodowy należy montować na tylnym siedzeniu samochodu. W przypadku, gdy wszystkie miejsca byłyby zajęte przez foteliki samochodowe i podstawki, w tym jedynym wypadku, fotelik można zamocować z przodu. Pozostawić aktywną poduszkę powietrzną, ale należy odsunąć na odpowiednią odległość siedzenie, tak żeby poduszka powietrzna nie zraniła dziecka.
Do góry