Fotelik samochodowy LIONELO Liam plus, szary 0-18 kg

Zalety produktu:

- Funkcja pochylenia oparcia na 3 poziomach.
- Wkładka redukcyjna.
-Miły w dotyku materiał.
- Materiał można łatwo ściągnąć i wyprać.
- Prosty montaż.
- Montaż: przodem lub tyłem do kierunku jazdy

Referencja : 67542
149,95

"Liam Plus to idealne rozwiązanie – fotelik wyróżnia się nowoczesnym wzornictwem oraz materiałami wysokiej jakości, które zapewnią najwyższy komfort jazdy Twojej pociechy. Liam Plus pozwala na montaż zarówno przodem, jak i tyłem do kierunku jazdy .

Funkcja pochylenia oparcia na 3 poziomach, która dostosowana jest do różnych grup wiekowych Wkładka redukcyjna. Możliwość wyjęcia wkładki dla starszego dziecka. Miły w dotyku materiał, który w razie zabrudzenia można łatwo ściągnąć i wyprać. Prosty montaż

Grupa fotelika dziecięcego:0+
Waga dziecka:0-18 kg

- Należy obowiązkowo zapoznać się z instrukcją użytkowania foteliku samochodowego i upewnić się, że zarówno fotelik jak i dziecko są prawidłowo zapięci.
- Należy sprawdzać i regulować regularnie pas i szelki, nie mogą zapętlać się i muszą prawidłowo utrzymywać ramiona dziecka.
- Pasy 3 punktowe są zaprojektowane dla osób dorosłych i ich nieprawidłowe użytkowanie może być niebezpieczne. Pas biodrowy musi bezwzględnie przechodzić w jak najniższym punkcie miednicy. Z kolei pas poprzeczny musi znajdować się na ramieniu.
- Rozporządzenie ECE R44/04 jest rozporządzeniem określającym Europejskie Standardy Bezpieczeństwa. Rozporządzenie to jest obowiązkowe i łatwo jest zidentyfikować jego zgodność dzięki pomarańczowej etykiecie, która musi znajdować się na wszystkich produktach. Stanowi ono pozytywne przejście różnego rodzaju testów crash-tests wynikających z rozporządzenia.
- Europejskie rozporządzenie ECE R44/04 obliguje do używania fotelików samochodowych do momentu osiągnięcia przez dziecko wagi 36 kg.
- Ten fotelik samochodowy należy montować na tylnym siedzeniu samochodu. W przypadku, gdy wszystkie miejsca byłyby zajęte przez foteliki samochodowe i podstawki, w tym jedynym wypadku, fotelik można zamocować z przodu. Pozostawić aktywną poduszkę powietrzną, ale należy odsunąć na odpowiednią odległość siedzenie, tak żeby poduszka powietrzna nie zraniła dziecka.
Do góry