Klej w sprayu Motip 200ml

Zalety produktu:

-Łatwy w zastosowaniu.
-Szybko wysycha.

Referencja : 2133505
14,99
  • W Twoim Norauto

    (wybierz)


    Do odbioru w 2 godziny Możliwa płatność przy odbiorze

Klej zarówno do stałego, jak i czasowego klejenia. Nadaje się do klejenia papieru, tektury, drewna, tkanin i różnych rodzajów tworzyw sztucznych. W przypadku klejenia trwałego należy nanieść klej na obie powierzchnie, w przypadku czasowego, tylko na jedną

Pojemność (w ml):200

Doprowadzić puszkę do temperatury pokojowej.Temperatura pracy od 5° do 30°C.Powierzchnia powinna być czysta, sucha i wolna od tłuszczu.Wstrząśnij puszką przez 2 minuty przed użyciem.Rozpylić w odległości ok. 25-30 cm.Trwała przyczepność: nałóż klej na obie strony. Po 15-20 minutach czasu schnięcia, ściśnij powierzchnie razem.Czasowa przyczepność: nałóż cienką równomierną ilość materiału i zaciśnij je po 5-10 minutach.Zastosuj więcej do ekstra chłonnych materiałów. Naciśnij oba kawałki materiału, aż klej wyschnie.Po użyciu odwróć pojemnik do góry dnem i opryskuj pusty, aby wyczyścić zawór.

Chronić otaczający obszar przed rozpylona mgiełką.Temperatura powinna wynosić od + 10°C do + 25°C, maks. wilgotność powietrza 60%.Przechowywać w suchym miejscu. Chronić przed bezpośrednim działaniem promieni słonecznych i innych źródeł ciepła. Używaj tylko podczas suchej pogody, w miejscach chronionych przed wiatrem oraz w dobrze wentylowanych pomieszczeniach. Postępuj zgodnie z tekstami ostrzegawczymi na etykietach!

Do góry