Referencja : 755178

Koncentrat zimowego płynu do spryskiwaczy Nano Sonax Xtreme 1 L - 30°C

Koncentrat zimowego płynu do spryskiwaczy Nano Sonax Xtreme 1 L - 30°C
15,99
- +
  • W Twoim Norauto
    (wybierz)


    Do odbioru w 2 godziny Możliwa płatność przy odbiorze

O produkcie

Referencja : 755178
Zalety produktu:

- bardzo wydajny
- formuła oparta na nanocząsteczkach
- zawiera glicerynę, któtra konserwuje elementy gumowe wycieraczek

Koncentrat zimowego płynu do spryskiwaczy Nano Sonax Xtreme 1 L - 30°C do szyb i reflektorów samochodowych - zapobiega oblodzeniu dysz i przymarzaniu wody na szybie. Dzięki nowej formule opartej na nanocząsteczkach - wyrównuje nierówności szyb tworząc na nich niewidzialną warstwę ułatwiającą czyszczenie. Szyba jest idealnie przejrzysta bez smug. Wycieraczki pracują wydajniej bez nieprzyjemnych dla ucha zgrzytów i tarć. Koncentrat Sonax Xtreme jest bezpieczny dla lakieru, chromu, gumy i tworzyw sztucznych. Można stosować go do dysz wachlarzowych - zawiera glicerynę zachowującą elastyczność gum wycieraczek. Wybierając koncentrat zimowy oszczędzasz również miejsce w bagażniku, zamiast 5 litrowej bańki wozisz litrową, lżejszą butelkę.

Pojemność:1 L
Zapach spryskiwacza:Inny
Temperatura:-30°C
Zobacz pełen opis Ukryj pełny opis

Porady

Zbiornik spryskiwacza napełnić najpierw koncentratem zimowego płynu do spryskiwacza Sonax Xtreme, a następnie dolać wody wg. tabeli umieszczonej na opakowaniu.
Zawartość/pojemnik usunąć zgodnie z przepisami regionalnymi/narodowymi.

Ograniczenia

Działa drażniąco na oczy. Łatwopalna ciecz i pary. Stosować ochronę oczu. W PRZYPADKU DOSTANIA SIĘ DO OCZU: Ostrożnie płukać wodą przez kilka minut. Wyjąć soczewki kontaktowe, jeżeli są i można je łatwo usunąć. Nadal płukać. W przypadku utrzymania się działania drażniącego na oczy: Zasięgnij porady/zgłoś się pod opiekę lekarza. W razie konieczności zasięgnięcia porady lekarza należy pokazać pojemnik lub etykietę. Przechowywać z dala od źródeł ciepła, gorących powierzchni, źródeł iskrzenia, otwartego ognia i innych źródeł zapłonu. Nie palić. Chronić przed dziećmi. Zawiera dodatek zgorzkniający

Informacje prawne

Zawartość/pojemnik usunąć zgodnie z przepisami regionalnymi/narodowymi.
Do góry