Kubek VW Good In Shape

Zalety produktu:

"- Super prezent, na każdym zrobi wrażenie
- Cała powierzchnia kubka jest pomalowana
- Oryginalne wzory gwarantują satysfakcję
- Logo wielbiciela marki  to dodatkowy atut

Referencja : 61240
29,99
  • W Twoim Norauto

    (wybierz)


    Do odbioru w 2 godziny Możliwa płatność przy odbiorze

  • Dostawa do domu

    od 18 grudzień

    icon_question

Kubek ceramiczny o wymiarach 8,5cm średnica i 9cm wysokość, pojemność 430ml. Nadruk wykonany na całej powierzchni łącznie z wewnętrzną częścią i denkiem. Produkt w oryginalnych i stylowych wzorach. Doczepiona stylowa ulotka informacyjna. Na produktach pojawiają się różne motywy tematyczne, każdy z nich ma inne znaczenie lub jest historią znanej światowej marki. Znajdź swój ulubiony motyw w naszych produktach i zgromadź cała kolekcję. Pamiętaj również o swoich znajomych, nasze produkty zawsze mogą być udanym prezentem dla kogoś bliskiego.

Marka pojazdu:Volkswagen
Długość (w cm):9
Szerokość (w cm):8.5

W naszym kubku możesz wypić każdą poranną kawę lub herbatę, po tej jakże przyjemnej czynności bez problemu możesz go umyć w zmywarce bez obawy przed uszkodzeniem lub odbarwieniem.

Wszystkie nasze produkty są certyfikowane i licencjonowane przez znane na całym świecie marki, w naszej ofercie znajda Państwo logotypy takich firma jak: BMW, Mercedes-Benz, Vespa, Kawasaki, Harley-Devidson, John Deere, VW oraz wiele innych rozpoznawalnych na całym świecie. Oprócz tego w ofercie posiadamy wierne repliki plakatów, puszek, zegarów i termometrów spotykanych w reklamach z lat '50 i '60 ubiegłego wieku.

Do góry