Lakier akrylowy bezbarwny GRAND PRIX 500ml

Zalety produktu:

-Dobre właściwości kryjące.

Referencja : 724891
27,99
  • W Twoim Norauto

    (wybierz)


    Do odbioru w 2 godziny Możliwa płatność przy odbiorze

Grand Prix - szybkoschnący lakier akrylowy, ma bardzo dobre właściwości kryjące, trwały kolor oraz doskonale utwardza powierzchnię. Odporny na benzynę, chemikalia, ścieranie, zarysowania, a także na wpływ czynnikó atmosferycznych.

Pojemność (w ml):500

Podłoże musi być czyste, suche i pozbawione smaru.Maskuj powierzchnie, które nie mają być malowane.Test sprayu:Wstrząśnij dobrze puszkę przez 2 minuty przed użyciem.Odległość rozpylania powinna wynosić około 25-30 cm.Spryskaj górną warstwę w kilku cienkich warstwach w odstępach 3-5 minut.Nie rozpylać na powierzchnie malowane żywicą syntetyczną!

Chronić przedmiot i otaczający obszar przed rozpyloną mgłą. Podczas malowania małych powierzchni zaleca się użycie osłony, z wyciętym w niej otworem nieco większym niż obszar do natryskiwania. Maskę należy trzymać od 1 do 2 cm od powierzchni. Dzięki tej metodzie część mgły rozpylonej jest kontrolowana. Zaleca maskowanie części, które nie mają być lakierowane, w celu ochrony otoczenia przed mgłą aerozolu.Aerozol może mieć temperaturę pokojową.Temperatura powinna wynosić od + 10 ° C do + 25 ° C, maks. wilgotność powietrza 60%.Przechowywać w suchym miejscu. Chronić przed bezpośrednim działaniem promieni słonecznych i innych źródeł ciepła. Używaj tylko podczas suchej pogody, w miejscach chronionych przed wiatrem oraz w dobrze wentylowanych pomieszczeniach. Postępuj zgodnie z tekstami ostrzegawczymi na etykietach!

Do góry