Lakier akrylowy bezbarwny MOTIP 500ml

Zalety produktu:

-Szybkoschnący.
-Doskonale przylega do powierzchni lakierowanych.

Referencja : 546291
34,99
  • W Twoim Norauto

    (wybierz)


    Do odbioru w 2 godziny Możliwa płatność przy odbiorze

Szybkoschnący lakier akrylowy o trwałym połysku do pokrywania powierzchni, przygotowanych i nieprzygotowanych, z drewna, metalu, aluminium, szkła, kamienia i różnych rodzajów tworzyw sztucznych.Lakier bezbarwny jest odporny na rdzę i ma doskonałą przyczepność. Jest odporny na zarysowania i wstrząsy, a także na działanie benzyny, chemikaliów i czynników pogodowych.

Kolor:Przeźroczysty
Pojemność (w ml):500

Podłoże musi być czyste, suche i pozbawione smaru.Maskuj powierzchnie, które nie mają być malowane. Test sprayu:Wstrząśnij dobrze puszkę przez 2 minuty przed użyciem.Odległość rozpylania powinna wynosić około 25-30 cm.Spryskaj górną warstwę w kilku cienkich warstwach w odstępach 3-5 minut.Nie rozpylać na powierzchnie malowane żywicą syntetyczną!

Chronić przedmiot i otaczający obszar przed rozpyloną mgłą. Zaleca maskowanie części, które nie mają być lakierowane, w celu ochrony otoczenia przed mgłą aerozolu.Aerozol może mieć temperaturę pokojową.Temperatura powinna wynosić od + 10 ° C do + 25 ° C, maks. wilgotność powietrza 60%.Przechowywać w suchym miejscu. Chronić przed bezpośrednim działaniem promieni słonecznych i innych źródeł ciepła. Używaj tylko podczas suchej pogody, w miejscach chronionych przed wiatrem oraz w dobrze wentylowanych pomieszczeniach. Postępuj zgodnie z tekstami ostrzegawczymi na etykietach!

Do góry