Lakier antykorozyjny czarny półmat RUST STOP 400ml

Zalety produktu:

-Powłoka ochronna.
-Szybkie schnięcie.
-Wysoka elastyczność.

Referencja : 833549
42,99
  • W Twoim Norauto

    (wybierz)


    Do odbioru w 2 godziny Możliwa płatność przy odbiorze

Aktywna ochrona skutecznie zapobiega rdzy!4 in 1: Wysokiej jakości lakier podkładowy, aktywna ochrona przed rdzą, wysoce kryjąca powłoka nawierzchniowa, wszystko w jednym produkcie.Inne właściwości to bardzo dobre krycie, powłoka ochronna, szybkie schnięcie, wysoka elastyczność oraz odporność na wstrząsy i uderzenia. Dostępny w formie aerozolu do szybkich zastosowań, nawet w trudno dostępnych miejscach.Przyczepność na prawie wszystkich powierzchni, takich jak żelazo, gołe i ocynkowane blachy stalowe, miedź, mosiądz, aluminium (na przykład ogrodzenia, bramy, balustrady, narzędzai ogrodnicze itp). Można stosować również na drewno, kamień lub szkło.

Kolor:Czarny
Pojemność (w ml):400

Usuń rdzę z powierzchni za pomocą szczotki drucianej.Zalecamy delikatne przeszlifowanie gładkich, czystych powierzchni metalowych.Powierzchnia musi być czysta, sucha i pozbawiona tłuszczu.Aby poprawić przyczepność, zalecamy przygotowanie plastikowych części za pomocą DUPLI-COLOR Plastic Primer.Potrząsaj przez 3 minuty.Przetestuj spray w niepozornym miejscu i sprawdź zgodność.Zamaskuj obszary, które nie będą malowane.Spryskaj kilka cienkich warstw. Odległość natrysku ok. 25 cm.Nie rozpylać na powierzchnie lakierowane farbą syntetyczną!

Chronić przedmiot i otaczający obszar przed rozpyloną mgłą. Podczas malowania małych powierzchni zaleca się użycie osłony, z wyciętym w niej otworem nieco większym niż obszar do natryskiwania. Maskę należy trzymać od 1 do 2 cm od powierzchni. Dzięki tej metodzie część mgły rozpylonej jest kontrolowana. Zaleca maskowanie części, które nie mają być lakierowane, w celu ochrony otoczenia przed mgłą aerozolu.Aerozol może mieć temperaturę pokojową.Temperatura powinna wynosić od + 10 ° C do + 25 ° C, maks. wilgotność powietrza 60%.Przechowywać w suchym miejscu. Chronić przed bezpośrednim działaniem promieni słonecznych i innych źródeł ciepła. Używaj tylko podczas suchej pogody, w miejscach chronionych przed wiatrem oraz w dobrze wentylowanych pomieszczeniach. Postępuj zgodnie z tekstami ostrzegawczymi na etykietach!

Do góry