Lakier do felg czarny mat MOTIP 400ml

Zalety produktu:

-Szybkoschnący.
-Do kołpaków, felg stalowych, metali lekkich
Odporny na zarysowania.

Referencja : 873324
33,99
  • W Twoim Norauto

    (wybierz)


    Do odbioru w 2 godziny Możliwa płatność przy odbiorze

Szybkoschnący lakier akrylowy o trwałym połysku do dekoracji i naprawy obręczy stalowych i z metali lekkich oraz kołpaków.Charakteryzuje się wysokim stopniem pokrycia, doskonałą przyczepnością i dobrą twardością powierzchni. Ponadto spray jest odporny na zużycie i zadrapania.

Kolor:Czarny
Pojemność (w ml):400

Usuń rdzę z powierzchni za pomocą szczotki drucianej.Zalecamy delikatne przeszlifowanie gładkich, czystych powierzchni metalowych.Powierzchnia musi być czysta, sucha i pozbawiona tłuszczu.Aby poprawić przyczepność, zalecamy przygotowanie plastikowych części za pomocą DUPLI-COLOR Plastic Primer.Potrząsaj przez 3 minuty.Przetestuj spray w niepozornym miejscu i sprawdź zgodność.Zamaskuj obszary, które nie będą malowane.Spryskaj kilka cienkich warstw. Odległość natrysku ok. 25 cm.Nie rozpylać na powierzchnie lakierowane farbą syntetyczną!

Chronić przedmiot i otaczający obszar przed rozpyloną mgłą. Zaleca maskowanie części, które nie mają być lakierowane, w celu ochrony otoczenia przed mgłą aerozolu.Aerozol może mieć temperaturę pokojową.Temperatura powinna wynosić od + 10 ° C do + 25 ° C, maks. wilgotność powietrza 60%.Przechowywać w suchym miejscu. Chronić przed bezpośrednim działaniem promieni słonecznych i innych źródełpła. Używaj tylko podczas suchej pogody, w miejscach chronionych przed wiatrem oraz w dobrze wentylowanych pomieszczeniach. Postępuj zgodnie z tekstami ostrzegawczymi na etykietach!

Do góry