Lakier do felg srebrny 004007 MOTIP 500ml

Zalety produktu:

-Szybkoschnący.
-Do kołpaków, felg stalowych, metali lekkich
Odporny na zarysowania.

Referencja : 546276
33,99
  • W Twoim Norauto

    (wybierz)


    Do odbioru w 2 godziny Możliwa płatność przy odbiorze

Szybkoschnący lakier akrylowy o trwałym połysku do dekoracji i naprawy felg stalowych i z metali lekkich oraz kołpaków.Charakteryzuje się wysokim stopniem pokrycia, doskonałą przyczepnością i dobrą twardością powierzchni. Ponadto spray jest odporny na zużycie i zadrapania.

Typ produktu:Do felg
Rodzaj farby:Do felg
Kolor:Srebrny
Pojemność (w ml):500

Dobrze wstrząśnij przed użyciem, zrób próbę na kartonie, lakieruj w temperaturze pokojowej (10-25 st.C), w odległości 25-30 cm, powierzchnia przeznaczona do lakierowania powinna być sucha, czysta i odtłuszczona, nakładać cienkie warstwy w odstępie 3-5 minut, po zakończeniu pracy, odwróć puszkę do góry dnem i przyciśnij dyszę w celu jej oczyszczenia, zawsze postępuj zgodnie z instrukcją zamieszczoną na opakowaniu.

Chronić przedmiot i otaczający obszar przed rozpyloną mgłą. Zaleca maskowanie części, które nie mają być lakierowane, w celu ochrony otoczenia przed mgłą aerozolu.Aerozol może mieć temperaturę pokojową.Temperatura powinna wynosić od + 10 ° C do + 25 ° C, maks. wilgotność powietrza 60%.Przechowywać w suchym miejscu. Chronić przed bezpośrednim działaniem promieni słonecznych i innych źródeł ciepła. Używaj tylko podczas suchej pogody, w miejscach chronionych przed wiatrem oraz w dobrze wentylowanych pomieszczeniach. Postępuj zgodnie z tekstami ostrzegawczymi na etykietach!

Do góry