Lakier do zacisków hamulcowych czerwony MOTIP 400ml

Zalety produktu:

-Termoodporny.
-Zapewnia ochronę przed korozją.

Referencja : 569041
43,99
  • W Twoim Norauto

    (wybierz)


    Do odbioru w 2 godziny Możliwa płatność przy odbiorze

Termoodporny lakier do zacisków hamulcowych posiada dobre właściwości wypełniające i trwały połysk.Lakier jest odporny na zarysowania, wstrząsy i działanie benzyny, chemikaliów i czynników pogodowych. Zapewnia ochronę przed korozją i zabrudzeniami.

Rodzaj farby:Do hamulców
Typ produktu:Do hamulców
Kolor:Czerwony
Pojemność (w ml):400

Otwierać tuz przed użyciem.Po oczyszczeniu zacisków hamulcowych (pozostawić do wyschnięcia na 5 minut) dobrze wymieszać farbę z utwardzaczem w proporcji 3: 1. Poczekaj 5 minut, i znów dokładnie zamieszaj.Nałożyć cienką, równomierną warstwę za pomocą cienkiego pędzla.Zaczekaj 15 minut przed nałożeniem drugiej warstwy. Lakier osiąga ostateczną twardość po 7 dniach.

Chronić przedmiot i otaczający obszar przed rozpyloną mgłą. Podczas malowania małych powierzchni zaleca się użycie osłony, z wyciętym w niej otworem nieco większym niż obszar do natryskiwania. Maskę należy trzymać od 1 do 2 cm od powierzchni. Dzięki tej metodzie część mgły rozpylonej jest kontrolowana. Zaleca maskowanie części, które nie mają być lakierowane, w celu ochrony otoczenia przed mgłą aerozolu.Aerozol może mieć temperaturę pokojową.Temperatura powinna wynosić od + 10 ° C do + 25 ° C, maks. wilgotność powietrza 60%.Przechowywać w suchym miejscu. Chronić przed bezpośrednim działaniem promieni słonecznych i innych źródeł ciepła. Używaj tylko podczas suchej pogody, w miejscach chronionych przed wiatrem oraz w dobrze wentylowanych pomieszczeniach. Postępuj zgodnie z tekstami ostrzegawczymi na etykietach!

Do góry