Lakier podkładowy szary MOTIP 150ml

Zalety produktu:

-Szybkoschnący.
-Chroni przed korozją.
-Do drewna, metalu, szkła, kamienia

Referencja : 546685
19,99
  • W Twoim Norauto

    (wybierz)


    Do odbioru w 2 godziny Możliwa płatność przy odbiorze

Szybkoschnący podkład do pokrywania powierzchni, przygotowanych i nieprzygotowanych, z drewna, metalu, aluminium, szkła i kamienia.Podkład ma doskonałe właściwości kryjące i zapobiegające powstawaniu rdzy.Podkład jest łatwy do szlifowania zarówno na mokro, jak i na sucho (od ziarna 400) i nadaje się do stosowania ze wszystkimi systemami lakierniczymi.

Kolor:Szary
Pojemność (w ml):150

Powierzchnia przeznaczona do lakierowania powinna być sucha, czysta i odtłuszczona, a kiedy występuje taka konieczność usuń odpryski starego lakieru i rdzę oraz wyszlifuj powierzchnię, nie rozpylać na powłoki z żywicy syntetycznej, dobrze wstrząśnij przed użyciem, zrób próbę na kartonie, lakieruj w temperaturze pokojowej (10-25 0C), lakieruj w odległości 25-30 cm, nakładaj 2-3 warstwy w odstępach kilkunastu minut, szlifuj po wyschnięciu czyli około 2 godzinach, na mokro papierem P800 - P1000, na sucho P400 - P500, czas schnięcia zależy między innymi od temperatury otoczenia, wilgotności powietrza i gęstości zastosowanego lakieru, można go ponownie malować wszystkimi lakierami. po zakończeniu pracy, odwróć puszkę do góry dnem i przyciśni dyszę w celu jej oczyszczenia. Zawsze postępuj zgodnie z instrukcją zamieszczoną na opakowaniu.

Chronić przedmiot i otaczający obszar przed rozpyloną mgłą. Podczas malowania małych powierzchni zaleca się użycie osłony, z wyciętym w niej otworem nieco większym niż obszar do natryskiwania. Maskę należy trzymać od 1 do 2 cm od powierzchni. Dzięki tej metodzie część mgły rozpylonej jest kontrolowana. Zaleca maskowanie części, które nie mają być lakierowane, w celu ochrony otoczenia przed mgłą aerozolu.Aerozol może mieć temperaturę pokojową.Temperatura powinna wynosić od + 10 ° C do + 25 ° C, maks. wilgotność powietrza 60%.Przechowywać w suchym miejscu. Chronić przed bezpośrednim działaniem promieni słonecznych i innych źródeł ciepła. Używaj tylko podczas suchej pogody, w miejscach chronionych przed wiatrem oraz w dobrze wentylowanych pomieszczeniach. Postępuj zgodnie z tekstami ostrzegawczymi na etykietach!

Do góry